Share Week 2015

Share Week 2015

Dzisiaj promuję inne blogi. Wszystko w ramach akcji Share Week organizowanej przez Andrzeja Tucholskiego z „Jest Kultura”, w której biorę udział 3 rok z rzędu. Kogo wybrałem w tym roku?


Wstyd przyznać, że w 2014 r. nie miałem czasu na czytanie blogów. Wybrałem książki, aczkolwiek tu też szału nie było, o czym świadczy śladowa liczba opublikowanych recenzji. Na szczęście w 2015 r. ogarnąłem się i wygospodarowałem więcej czasu na ogarnianie blogosfery.

Kogo zatem polecam w 2015 roku? Tym razem tylko moje najnowsze odkrycia. Lista nader skromna, bo w 2013 r. polecałem 15 blogów, rok później 5 blogów, a teraz tylko trzy.

 • „Rafał Skwiot. Moje myśli z cyfrowego świata”– moje odkrycie sprzed kilku miesięcy. Rafał, z zawodu PR-owiec, pisze o komunikacji, mediach społecznosciowych, a także o wirtualnej rzeczywistości. Bardzo inteligentnie prowadzony blog, szkoda tylko że autor tak rzadko pisze.
 • „iWisher blog” – dziennik niedawno uruchomionego start-up’u z Lublina, prowadzony przez mojego kolegę Michała Korbę. Michał dopiero zaczyna zabawę z blogowaniem, ale jego przemyślenia związane z tworzeniem start-up’ów świetnie się czyta.
 • „Lektury Badacza” – blog, do którego czytania powróciłem po długiej przerwie. Przemek, podobnie jak ja, choć na dużo większą skalę, zajmuje się recenzowaniem książek biznesowych. Dodatkowo pisze również sporo na temat badań rynku. Zdecydowanie polecam!

Ok, na dzisiaj wystarczy tego dobrego. Teraz Wasz kolej. Jakie blogi polecicie mi w tym roku?

Blogi w „Share Week 2015” polecałem ja
bloger II klasy – Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Share Week 2014
 2. Share Week 2 – moja piętnastka rekomendowanych blogów
 3. Podsumowanie roku minionego i plany na 2015 r.
 4. Sens życia marketera – wersja Anno Domini 2015

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.

 • Rafał Skwiot

  Jacku – bardzo dziękuję za miłe słowa i obiecuję, że postaram się pisać częściej:) Jednocześnie gratuluję Twojego bloga!

  • Jacek

   Bardzo proszę. Piszesz bardzo merytorycznie, a to rzadkość w blogosferze. Zawsze z przyjemnością czytam Twoje wpisy, więc trzymaj poziom i jeżeli dasz radę, pisz częściej (ja postaram się częściej komentować).

   Ps. dzięki za miłe słowo.

 • Pingback: Share Week 2016 | Marketing, Książki & Życie()