Share Week 2015

Data wpisu14 marca 2015 Ilość komentarzy3

Dzisiaj promuję inne blogi. Wszystko w ramach akcji Share Week organizowanej przez Andrzeja Tucholskiego z „Jest Kultura”, w której biorę udział 3 rok z rzędu. Kogo wybrałem w tym roku?


Wstyd przyznać, że w 2014 r. nie miałem czasu na czytanie blogów. Wybrałem książki, aczkolwiek tu też szału nie było, o czym świadczy śladowa liczba opublikowanych recenzji. Na szczęście w 2015 r. ogarnąłem się i wygospodarowałem więcej czasu na ogarnianie blogosfery.

Kogo zatem polecam w 2015 roku? Tym razem tylko moje najnowsze odkrycia. Lista nader skromna, bo w 2013 r. polecałem 15 blogów, rok później 5 blogów, a teraz tylko trzy.

  • „Rafał Skwiot. Moje myśli z cyfrowego świata”– moje odkrycie sprzed kilku miesięcy. Rafał, z zawodu PR-owiec, pisze o komunikacji, mediach społecznosciowych, a także o wirtualnej rzeczywistości. Bardzo inteligentnie prowadzony blog, szkoda tylko że autor tak rzadko pisze.
  • „iWisher blog” – dziennik niedawno uruchomionego start-up’u z Lublina, prowadzony przez mojego kolegę Michała Korbę. Michał dopiero zaczyna zabawę z blogowaniem, ale jego przemyślenia związane z tworzeniem start-up’ów świetnie się czyta.
  • „Lektury Badacza” – blog, do którego czytania powróciłem po długiej przerwie. Przemek, podobnie jak ja, choć na dużo większą skalę, zajmuje się recenzowaniem książek biznesowych. Dodatkowo pisze również sporo na temat badań rynku. Zdecydowanie polecam!

Ok, na dzisiaj wystarczy tego dobrego. Teraz Wasz kolej. Jakie blogi polecicie mi w tym roku?

Blogi w „Share Week 2015” polecałem ja
bloger II klasy – Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.