Wesołych Świąt bez…

kartka śwątecznaTak, zgadza się. Wesołych Świąt bez. To nie literówka tylko życzenia poprzez negację. Z całego serca życzę Wam Wesołych Świąt bez codziennych stresów, w które obfituje praca w branży „komunikacyjnej”. Bez wielogodzinnego wpatrywania się w ekrany przeróżnych urządzeń, których podobnie jak jak, na pewno macie w nadmiarze. Bez gonitwy za pieniędzmi i karierą. Bez konieczności wysłuchiwania politycznych idiotyzmów z Wiejskiej i okolic.

 

To była negacja. Czas przejść do pozytywnej wyliczanki. Życzę Wam spokoju ducha oraz niezapomnianych chwil spędzonych w otoczeniu osób Wam najbliższych. Życzę Wam także naładowania baterii, co zaowocuje w Nowy Roku setkami kreatywnych pomysłów i rozwiązań. Życzę Wam po prostu szczęścia. Czystego i niezakłóconego. Absolutnego i niezmierzonego niczym ocean. Do usłyszenia niebawem!


To życzyłem Ja – bloger II klasy

Jacek Lipski

 

Ps. przypominam, że tylko do soboty (do 23:59) macie szansę dopomóc swojemu szczęściu i zdobyć fajny prezent poświąteczny. Na blogu trwa konkurs. W zamian za najlepszą propozycję nagród do mini loterii oferuję nowiutki ekspres ciśnieniowy do kawy – Nescafe Dolce Gusto Krups Piccolo. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ. Czekam na Wasze pomysły!

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.