Wesołych Świąt bez…

Data wpisu23 grudnia 2013 Ilość komentarzy5

kartka śwątecznaTak, zgadza się. Wesołych Świąt bez. To nie literówka tylko życzenia poprzez negację. Z całego serca życzę Wam Wesołych Świąt bez codziennych stresów, w które obfituje praca w branży “komunikacyjnej”. Bez wielogodzinnego wpatrywania się w ekrany przeróżnych urządzeń, których podobnie jak jak, na pewno macie w nadmiarze. Bez gonitwy za pieniędzmi i karierą. Bez konieczności wysłuchiwania politycznych idiotyzmów z Wiejskiej i okolic.

 

To była negacja. Czas przejść do pozytywnej wyliczanki. Życzę Wam spokoju ducha oraz niezapomnianych chwil spędzonych w otoczeniu osób Wam najbliższych. Życzę Wam także naładowania baterii, co zaowocuje w Nowy Roku setkami kreatywnych pomysłów i rozwiązań. Życzę Wam po prostu szczęścia. Czystego i niezakłóconego. Absolutnego i niezmierzonego niczym ocean. Do usłyszenia niebawem!


To życzyłem Ja – bloger II klasy

Jacek Lipski

 

Ps. przypominam, że tylko do soboty (do 23:59) macie szansę dopomóc swojemu szczęściu i zdobyć fajny prezent poświąteczny. Na blogu trwa konkurs. W zamian za najlepszą propozycję nagród do mini loterii oferuję nowiutki ekspres ciśnieniowy do kawy – Nescafe Dolce Gusto Krups Piccolo. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ. Czekam na Wasze pomysły!

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.