Przekaż 1% podatku, pomóż 3.5 letniej Mai Kozłowskiej!

Data wpisu6 lutego 2012 Ilość komentarzy0

Maja Kozłowska zdjęcieDokładnie 17 kwietnia minionego roku zwróciłem się do Was z wielką prośbą. Minął niespełna rok i ponownie chciałbym poprosić Was o wsparcie. Na zdjęciu po lewej stronie widzicie uśmiechniętą małą dziewczynkę. To Maja Kozłowska, 3.5 letnia córeczka koleżanki mojego Taty z pracy. Maja jest podopieczną Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, ponieważ urodziła się niepełnosprawna. Okrutny los bardzo ciężko doświadczył Maję i jej rodziców. Dziewczynka cierpi m.in. na wodogłowie, padaczkę i niedowład prawej strony ciała. Potrzebuje Waszego wsparcia w rehabilitacji. Jak możecie pomóc Mai? To nic trudnego. Wystarczy odruch serca i dwie minuty pracy przy wypełnieniu PITa. Więcej szczegółów..

 

Wypełniając roczne zeznanie podatkowe, kiedy dojdziesz do rubryki “Przekaż 1% podatku” pamiętaj o 3.5 letniej Mai Kozłowskiej:

 

  • w miejscu na KRS Organizacji Pożytku Publicznego wpisz proszę nr 0000037904,
  • w celu szczegółowym dopisz “14158 Maja Kozłowska” i gotowe!

 

W ten sposób 1 % Twojego podatku trafi na specjalne subkonto Mai w Fundacji Dzieciom ”Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, dziewczynka będzie miała lepszą opiekę, a Ty zaliczysz dobry uczynek! Warto pomagać innym – dobro zawsze wróci do Ciebie, w tej lub innej formie…

Z wyrazami szacunku

Jacek Lipski

Ps. będę wdzięczny za Waszą pomoc. Więcej szczegółowych informacji o Mai Kozłowskiej znajdziecie na stronie Fundacji Dzieciom ‘Zdążyć z pomocą”!

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.