Przekaż 1% dla Mai Kozłowskiej!

Drogi Czytelniku, jeżeli nie zdążyłeś jeszcze złożyć PITa, mam do Ciebie gorącą prośbę! Przekazując 1% swojego podatku możesz pomóc potrzebującej dziewczynce.

Maja Kozłowska to córeczka koleżanki z pracy mojego Taty. Maja ma dopiero 2,5 roczku. Urodziła się niepełnosprawna i potrzebuje Twojego wsparcia w rehabilitacji. Jak możesz pomóc Mai?

 

Przekaż Mai 1% swojego podatku. Nic Cię to nie będzie kosztować, co najwyżej 2 minuty czasu przy wypełnianiu wniosku. By przekazać Mai swój jeden procent wystarczy podczas wypełniania PITa:

 

 

  • w miejscu na KRS Organizacji Pożytku publicznego wpisać nr 0000037904,
  • w celu szczegółowym dopisać MAJA KOZŁOWSKA i gotowe!

W ten sposób 1 % twojego podatku trafi na specjalne subkonto Mai w Fundacji ”Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa. Ja już pomogłem, teraz czas na Ciebie! Będę wdzięczny i z góry dziękuję! Maja zasługuje na lepsze życie…

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

No related posts.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.