150 post na blogu “Marketing, książki i życie”

Czas upływa nieubłaganie i na nikogo nie czeka. Niedawno (1 lipca) mój blog marketingowy świętował pierwsze urodziny, a dzisiaj doczekał się postu nr 150. Wspomniany “Rubikon” przekroczyłbym zapewne wcześniej, ale po marcowej migracji na własną domenę i WordPressa, kilka słabszych tekstów zostawiłem na Bloggerze.

Dzisiejszy inaguracyjno-autopromocyjny (albo “lansiarski” mówiąc kolokwialnie) ma służyć także jako usprawiedliwienie. W ostatnich tygodniach obniżyłem znacznie częstotliwość publikowania na blogu. Przygotowania do wrześniowego wesela (wielki dzień już 3 września) zabierają mi resztki wolnego czasu, który do tej pory poświęcałem na pisanie. Obiecuję poprawę od połowy września, kiedy wrócę z post-weselnego urlopu. Potrzebuję trochę wolnego, by złapać odrobinę inspiracji, poszukać fajnych tematów i …na nowo przemyśleć formułę mojego bloga. Pozdrawiam i do usłyszenia w lepszej formie (pisarskiej) we wrześniu… 😯

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).