150 post na blogu „Marketing, książki i życie”

Czas upływa nieubłaganie i na nikogo nie czeka. Niedawno (1 lipca) mój blog marketingowy świętował pierwsze urodziny, a dzisiaj doczekał się postu nr 150. Wspomniany „Rubikon” przekroczyłbym zapewne wcześniej, ale po marcowej migracji na własną domenę i WordPressa, kilka słabszych tekstów zostawiłem na Bloggerze.

Dzisiejszy inaguracyjno-autopromocyjny (albo „lansiarski” mówiąc kolokwialnie) ma służyć także jako usprawiedliwienie. W ostatnich tygodniach obniżyłem znacznie częstotliwość publikowania na blogu. Przygotowania do wrześniowego wesela (wielki dzień już 3 września) zabierają mi resztki wolnego czasu, który do tej pory poświęcałem na pisanie. Obiecuję poprawę od połowy września, kiedy wrócę z post-weselnego urlopu. Potrzebuję trochę wolnego, by złapać odrobinę inspiracji, poszukać fajnych tematów i …na nowo przemyśleć formułę mojego bloga. Pozdrawiam i do usłyszenia w lepszej formie (pisarskiej) we wrześniu… 😯

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Pierwsze urodziny bloga „Marketing, książki i życie”!
 2. 10 tysięcy odsłon bloga "Marketing, książki i życie" ! GoBarbra song w prezencie…
 3. Co nowego na blogu w marcu 2011 roku?

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.

 • Michał Korba

  Gratuluje determinacji i regularności w pisaniu.

  • Dzienks. Determinacją bym tego nie nazwał. Po prostu lubię te swoje grafomańskie zabawy. Jak widzę chwilowo zawiesiłeś pisanie własnego bloga?

 • MariuszR

  Kolokwialnie, miszczu, kolokwialnie 🙂
  Życzymy powodzenia czeciego_septembra!!!

  • Racja Mariusz, dzięki za rewolucyjną czujność. Przeoczyłem literówkę. Trochę szczęścia „czeciego septembra” też by się przydało!