150 post na blogu “Marketing, książki i życie”

Data wpisu8 sierpnia 2011 Ilość komentarzy4

Czas upływa nieubłaganie i na nikogo nie czeka. Niedawno (1 lipca) mój blog marketingowy świętował pierwsze urodziny, a dzisiaj doczekał się postu nr 150. Wspomniany “Rubikon” przekroczyłbym zapewne wcześniej, ale po marcowej migracji na własną domenę i WordPressa, kilka słabszych tekstów zostawiłem na Bloggerze.

Dzisiejszy inaguracyjno-autopromocyjny (albo “lansiarski” mówiąc kolokwialnie) ma służyć także jako usprawiedliwienie. W ostatnich tygodniach obniżyłem znacznie częstotliwość publikowania na blogu. Przygotowania do wrześniowego wesela (wielki dzień już 3 września) zabierają mi resztki wolnego czasu, który do tej pory poświęcałem na pisanie. Obiecuję poprawę od połowy września, kiedy wrócę z post-weselnego urlopu. Potrzebuję trochę wolnego, by złapać odrobinę inspiracji, poszukać fajnych tematów i …na nowo przemyśleć formułę mojego bloga. Pozdrawiam i do usłyszenia w lepszej formie (pisarskiej) we wrześniu… 😯

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.