Pierwszy wpis na nowym blogu!

Data wpisu4 kwietnia 2011 Ilość komentarzy2

Po kilku tygodniach intensywnej pracy czas ocenić jej efekty. Po 9 miesiącach działania na platformie Blogger przenoszę blog “Marketing, książki i życie” na domenę www.jaceklipski.pl . Umarł Król, niech żyje Król! Nowa domena, własny hosting i WordPress dadzą mi nowe możliwości i (mam nadzieję) kopa do dalszej pracy!

W marcu napisałem tylko 8 postów. Praca nad migracją bloga nie pozwoliła mi na więcej, ale w nadchodzących miesiącach na pewno to nadrobię. Mam mnóstwo pomysłów na blogowanie!

Wszystkich odwiedzających z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia tylu niespolszczona skórka, kanał RSS, usterki graficzne, kilka niedziałających linków i filmów, itp. Czeka mnie mnie jeszcze sporo pracy, by sfinalizować cały projekt! Na pewno poprawię wszystkie usterki!

Będę wdzięczny za wszelkie Wasze uwagi i komentarze!

Zapraszam do częstych odwiedzin!

Pozdrawiam

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.