Pierwszy wpis na nowym blogu!

Po kilku tygodniach intensywnej pracy czas ocenić jej efekty. Po 9 miesiącach działania na platformie Blogger przenoszę blog “Marketing, książki i życie” na domenę www.jaceklipski.pl . Umarł Król, niech żyje Król! Nowa domena, własny hosting i WordPress dadzą mi nowe możliwości i (mam nadzieję) kopa do dalszej pracy!

W marcu napisałem tylko 8 postów. Praca nad migracją bloga nie pozwoliła mi na więcej, ale w nadchodzących miesiącach na pewno to nadrobię. Mam mnóstwo pomysłów na blogowanie!

Wszystkich odwiedzających z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia tylu niespolszczona skórka, kanał RSS, usterki graficzne, kilka niedziałających linków i filmów, itp. Czeka mnie mnie jeszcze sporo pracy, by sfinalizować cały projekt! Na pewno poprawię wszystkie usterki!

Będę wdzięczny za wszelkie Wasze uwagi i komentarze!

Zapraszam do częstych odwiedzin!

Pozdrawiam

Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).