Trwa rekrutacja na studia podyplomowe „Branding i Content Marketing” na WSB Merito

Data wpisu4 sierpnia 2023 Ilość komentarzy0

Szanowni, jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany ścieżką kariery w marketingu i chce zostać moim studentem (i nie tylko moim 🙂), to na Uniwersytecie WSB Merito w Chorzowie i Opolu trwa aktualnie rekrutacja na podyplomowy kierunek “Branding i Content Marketing” (zajęcia stacjonarne w Chorzowie i Opolu lub wersja w 100 proc. online).  

Studia mają charakter praktyczny – 2 semestry, 12 zjazdów, 192 godziny zajęć z praktykami. Łączą teorię z elementami warsztatowymi oraz wymianą doświadczeń między uczestnikami. Ale dlaczego to takie ważne? Jestem praktykiem, dlatego jestem zdania, że praktyka to nic innego jak pomost między teorią a sukcesem. To działanie, testowanie, analiza i nauka na własnych doświadczeniach. Bez praktycznych działań, nawet najlepsza teoria może stracić na wartości. W połączeniu z kreatywnością pomaga przekształcić nawet najbardziej ambitne cele marketingowe w rzeczywistość.

To już chyba 6 rok kiedy prowadzę zajęcia na obydwu uczelniach. W najbliższym roku akademickim można się ze mną spotkać na 2 przedmiotach:

👉🏻 Komunikacja marki

👉🏻 Nowe trendy w marketingu i brandingu

Rekrutacja:
– Uniwersytet WSB Merito Chorzów, studia stacjonarne w Chorzowie/Katowicach lub online https://bit.ly/3YnpY3s
– Uniwersytet WSB Merito Opole, studia stacjonarne w Opolu https://bit.ly/3JJB3FN

Zapraszam do aplikowania na Branding i Content Marketing i do zobaczenia na zajęciach!

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.