Zatrudnię Asystenta/Asystentkę w firmie konsultingowej w Lublinie – B&L Consulting

Data wpisu28 listopada 2017 Ilość komentarzy0

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i takie tam, a raczej z powodu przysypania projektami, chciałbym zatrudnić Asystenta lub Asystentkę. Praca stacjonarna w Lublinie, w moim biurze na Zana. Pełny etat, umowa o pracę (na początku na okres próbny). Start od stycznia 2018 r. Główne zadania? Pomoc w realizacji projektów marketingowych, internacjonalizacyjnych oraz wzorniczych, jakie ogarniamy w B&L Consulting. Brzmi interesująco? Sprawdź szczegóły lub podeślij link znajomym (z góry dziękuję). UWAGA (1 grudnia 2017 r.) REKRUTACJA ZAKOŃCZONA!

UWAGA: w dniu 1 grudnia br. oficjalnie zakończyłem przyjmowanie CV. W najbliższych dniach odezwę się do wszystkich osób, które przesłały aplikacje. Za wszystkie dziękuję, oficjalne decyzje już za kilka dni. 

To nie jest żaden bezpłatny staż czy coś w tym stylu. Szukamy pracownika, którego zatrudnimy na normalnych zasadach. Praca w sam raz dla kogoś, kto interesuje się marketingiem (zwłaszcza w wymiarze strategicznym, analitycznym oraz międzynarodowym) i chce zdobyć doświadczenie na początku swojej drogi zawodowej (np.: w trakcie ostatnich lat studiów lub świeżo po ich zakończeniu). 

Stanowisko pracy: Asystent/Asystentka w firmie konsultingowej 

Lokalizacja: Lublin                  

O firmie: B&L Consulting z siedzibą w Lublinie działa na rynku od grudnia 2015 r. Specjalizujemy się w opracowywaniu strategii marketingowych dla MŚP, projektach internacjonalizacyjnych (wprowadzanie firm i marek na rynki zagraniczne) oraz audytach wzorniczych. Prowadzimy również działalność szkoleniową (marketing, komunikacja w social media, Business Model Canvas i Value Proposition Canvas) oraz w mniejszym zakresie zapewniamy mniejszym firmom i startupom stałą obsługę marketingową.            

Kilka słów o ofercie – przeczytaj proszę uważnie, zanim wyślesz aplikację: szukamy osoby
do stałej pracy biurowej w naszym biurze w Lublinie (Software Camp, ul. T. Zana 11 a, biuro nr 3),
od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17 (tu dopuszczamy ewentualne negocjacje). Nie dopuszczamy możliwości współpracy zdalnej (charakter stanowiska to wyklucza), a zatrudnić chcemy już od początku stycznia 2018 r. (późniejszy start nie wchodzi w grę, bo projekty nas przysypały).

Czym będziesz się zajmował/zajmowała w B&L Consulting?

  • Wsparcie zespołu przy realizacji projektów internacjonalizacyjnych oraz wzorniczych (m.in.: opracowywanie materiałów marketingowych, organizacja udziału w targach zagranicznych, współpraca z kontrahentami)
  • Research internetowy i off-line  (zbieranie danych niezbędnych do budowy strategii marketingowych, internacjonalizacyjnych i wzorniczych, tworzenie prostych baz danych kontaktowych) oraz wstępna analiza danych
  • Pomoc w organizacji i realizacji badań marketingowych
  • Prowadzenie internetowych oraz telefonicznych badań marketingowych (od razu zastrzegamy, że chodzi tylko i wyłącznie o ankietowanie, a nie sprzedawanie czegokolwiek, nie zajmujemy się telemarketingiem)
  • Pozostałe prace asystenckie (m.in.: prowadzenie kalendarza spotkań, umawianie spotkań, aktualizacja firmowej strony www, nadzór nad kalendarzem projektów, prowadzenie korespondencji firmowej, inne prace organizacyjno-biurowe)

Czego oczekujemy?   
1. Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – certyfikaty i kursy nas nie interesują, wymagamy sprawnego posługiwania się językiem w mowie i piśmie (warunek kluczowy ze względu na liczne realizowane projekty internacjonalizacyjne).  
2. Umiejętności obsługi pakietu Office (Word, Excel i Power Point) – zwłaszcza Excel jest ważny, bo w tej pracy musisz mieć zamiłowanie do liczb.         
3. Umiejętności analitycznych, bo duża część pracy to szukanie i analizowanie danych. 
4. Dobrej organizacji pracy, komunikatywności i ogólnego „ogarnięcia” życiowego         
5. Doświadczenia zawodowego – będzie Twoim dodatkowym atutem, ale jeżeli go nie posiadasz to na początek wystarczy chęć do nauki.         
6. Wykształcenia – preferujemy studentów ostatnich lat studiów lub niedawnych absolwentów, bo to dobra praca na początek kariery zawodowej. Kierunek studiów czy uczelnia są dla nas nieistotne.

Co oferujemy?
1. Wynagrodzenie w wysokości 2 500 zł netto miesięcznie
2. Umowę o pracę (na początku na okres próbny)
3. Niezbędne narzędzia pracy
4. Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji strategicznych projektów marketingowych, internacjonalizacyjnych oraz wzorniczych, w tym przy badaniach marketingowych

Brzmi interesująco? Prześlij swoje CV (list motywacyjny zbędny) i spotkajmy się, by pogadać o szczegółach. Kontakt: Jacek Lipski, 501 425 828, j.lipski@bl-consulting.eu .

Ps. tu możesz sprawdzić z kim będziesz miał/miała „do czynienia” w pracy: www.jaceklipski.com.pl . :)Aha, byłbym zapomniał. Do CV dopisz proszę koniecznie poniższą klauzulę (takie jest prawo).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji w B&L Consulting Jacek Lipski (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 t.j. z późn. zm.). Zostałem poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.