Zatrudnię Asystenta/Asystentkę w firmie konsultingowej w Lublinie - B&L Consulting

Zatrudnię Asystenta/Asystentkę w firmie konsultingowej w Lublinie – B&L Consulting

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i takie tam, a raczej z powodu przysypania projektami, chciałbym zatrudnić Asystenta lub Asystentkę. Praca stacjonarna w Lublinie, w moim biurze na Zana. Pełny etat, umowa o pracę (na początku na okres próbny). Start od stycznia 2018 r. Główne zadania? Pomoc w realizacji projektów marketingowych, internacjonalizacyjnych oraz wzorniczych, jakie ogarniamy w B&L Consulting. Brzmi interesująco? Sprawdź szczegóły lub podeślij link znajomym (z góry dziękuję). UWAGA (1 grudnia 2017 r.) REKRUTACJA ZAKOŃCZONA!

UWAGA: w dniu 1 grudnia br. oficjalnie zakończyłem przyjmowanie CV. W najbliższych dniach odezwę się do wszystkich osób, które przesłały aplikacje. Za wszystkie dziękuję, oficjalne decyzje już za kilka dni. 

To nie jest żaden bezpłatny staż czy coś w tym stylu. Szukamy pracownika, którego zatrudnimy na normalnych zasadach. Praca w sam raz dla kogoś, kto interesuje się marketingiem (zwłaszcza w wymiarze strategicznym, analitycznym oraz międzynarodowym) i chce zdobyć doświadczenie na początku swojej drogi zawodowej (np.: w trakcie ostatnich lat studiów lub świeżo po ich zakończeniu). 

Stanowisko pracy: Asystent/Asystentka w firmie konsultingowej 

Lokalizacja: Lublin                  

O firmie: B&L Consulting z siedzibą w Lublinie działa na rynku od grudnia 2015 r. Specjalizujemy się w opracowywaniu strategii marketingowych dla MŚP, projektach internacjonalizacyjnych (wprowadzanie firm i marek na rynki zagraniczne) oraz audytach wzorniczych. Prowadzimy również działalność szkoleniową (marketing, komunikacja w social media, Business Model Canvas i Value Proposition Canvas) oraz w mniejszym zakresie zapewniamy mniejszym firmom i startupom stałą obsługę marketingową.            

Kilka słów o ofercie – przeczytaj proszę uważnie, zanim wyślesz aplikację: szukamy osoby
do stałej pracy biurowej w naszym biurze w Lublinie (Software Camp, ul. T. Zana 11 a, biuro nr 3),
od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17 (tu dopuszczamy ewentualne negocjacje). Nie dopuszczamy możliwości współpracy zdalnej (charakter stanowiska to wyklucza), a zatrudnić chcemy już od początku stycznia 2018 r. (późniejszy start nie wchodzi w grę, bo projekty nas przysypały).

Czym będziesz się zajmował/zajmowała w B&L Consulting?

  • Wsparcie zespołu przy realizacji projektów internacjonalizacyjnych oraz wzorniczych (m.in.: opracowywanie materiałów marketingowych, organizacja udziału w targach zagranicznych, współpraca z kontrahentami)
  • Research internetowy i off-line  (zbieranie danych niezbędnych do budowy strategii marketingowych, internacjonalizacyjnych i wzorniczych, tworzenie prostych baz danych kontaktowych) oraz wstępna analiza danych
  • Pomoc w organizacji i realizacji badań marketingowych
  • Prowadzenie internetowych oraz telefonicznych badań marketingowych (od razu zastrzegamy, że chodzi tylko i wyłącznie o ankietowanie, a nie sprzedawanie czegokolwiek, nie zajmujemy się telemarketingiem)
  • Pozostałe prace asystenckie (m.in.: prowadzenie kalendarza spotkań, umawianie spotkań, aktualizacja firmowej strony www, nadzór nad kalendarzem projektów, prowadzenie korespondencji firmowej, inne prace organizacyjno-biurowe)

Czego oczekujemy?   
1. Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – certyfikaty i kursy nas nie interesują, wymagamy sprawnego posługiwania się językiem w mowie i piśmie (warunek kluczowy ze względu na liczne realizowane projekty internacjonalizacyjne).  
2. Umiejętności obsługi pakietu Office (Word, Excel i Power Point) – zwłaszcza Excel jest ważny, bo w tej pracy musisz mieć zamiłowanie do liczb.         
3. Umiejętności analitycznych, bo duża część pracy to szukanie i analizowanie danych. 
4. Dobrej organizacji pracy, komunikatywności i ogólnego „ogarnięcia” życiowego         
5. Doświadczenia zawodowego – będzie Twoim dodatkowym atutem, ale jeżeli go nie posiadasz to na początek wystarczy chęć do nauki.         
6. Wykształcenia – preferujemy studentów ostatnich lat studiów lub niedawnych absolwentów, bo to dobra praca na początek kariery zawodowej. Kierunek studiów czy uczelnia są dla nas nieistotne.

Co oferujemy?
1. Wynagrodzenie w wysokości 2 500 zł netto miesięcznie
2. Umowę o pracę (na początku na okres próbny)
3. Niezbędne narzędzia pracy
4. Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji strategicznych projektów marketingowych, internacjonalizacyjnych oraz wzorniczych, w tym przy badaniach marketingowych

Brzmi interesująco? Prześlij swoje CV (list motywacyjny zbędny) i spotkajmy się, by pogadać o szczegółach. Kontakt: Jacek Lipski, 501 425 828, j.lipski@bl-consulting.eu .

Ps. tu możesz sprawdzić z kim będziesz miał/miała „do czynienia” w pracy: www.jaceklipski.com.pl . :)Aha, byłbym zapomniał. Do CV dopisz proszę koniecznie poniższą klauzulę (takie jest prawo).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji w B&L Consulting Jacek Lipski (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 t.j. z późn. zm.). Zostałem poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.