Tatiana Mindewicz-Puacz na konferencji z Brianem Tracy w Lublinie

Data wpisu30 sierpnia 2016 Ilość komentarzy0

Tatiana Mindewicz-Puacz, ekspert z zakresu komunikacji interpersonalnej i masowej, rozwoju osobistego, PR oraz CSR, którą na pewno kojarzycie również z „Projekt Lady” emitowanego przez TVN, wystąpi na jednej scenie z Brianem Tracy w Lublinie. Konferencja „Zostań Mistrzem Negocjacji” już 18 października w Etiudzie.

Na początku oddajmy głos nowej prelegentce…


Kim jest Tatiana Mindewicz-Puacz

Oprócz tego co wymieniłem na wstępie warto wiedzieć, iż Tatiana Mindewicz-Puacz to również zaangażowany trener, charyzmatyczny szkoleniowiec, doceniany przez klientów za indywidualne, podejście, profesjonalizm i zaangażowanie. Szkoliła dyrektorów oraz liczną kadrę zarządzającą wysokiego i średniego szczebla. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe dla osób zajmujących kluczowe stanowiska w korporacjach bądź prowadzących własny biznes.

Przez prawie 15 lat zarządzała własną, jedną z najdłużej działających w Polsce agencją PR – Task Force Consulting. Zajmuje także stanowiska Prezesa Fundacji Innowacyjnych Rozwiązań Społecznych i Terapeutycznych FIRST, posiadającej status Organizacji Pożytku Publicznego. Dyrektor Zarządzający projektu PPM (Personal Potential Management).

Posiada następujące certyfikaty: International Coaching Comunity, Psychoterapeuta (Członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej), Evolution Psychoterapy (The Milton H. Erickson Foundation, ETOCH, IPZ) oraz terapii prowokatywnej (KefAnn, Joseph O’Connor, Noni Hofner).

W latach dziewięćdziesiątych, brała udział w tworzeniu drugiej po Radiu ZET, prywatnej stacji radiowej w Polsce. Była Szefem Działu Reklamy i Programów Zleconych TVP 3 Warszawa w Telewizji Polskiej S.A. Odpowiedzialna za wprowadzenie nowego systemu sprzedaży i ewidencjonowania czasu reklamowego. W roku 1997 pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora Działu Reklamy w TVN (w momencie wprowadzenia TVN do Polski). Była konsultantem m.in. Biura Zarządu TVP, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (praca przy promocji reformy administracyjnej kraju).

Do dzisiaj działa w środowisku mediów – jako ekspert od komunikacji, kampanii społecznych i programów CSR wielokrotnie występuje w mediach (TVN24, TVN24 BIŚ, Program “Babilon”, TVP1, TVP Info, radio) komentując najistotniejsze bieżące wydarzenia społeczno – polityczne. Wywiady z jej udziałem pojawiają się w opiniotwórczej prasie (Wprost, Gazeta Wyborcza, Świat Problemów, dzienniki lokalne). Była prowadzącą programów “Pytanie na wakacje”, “Jazda Kulturalna” w TVP 2 oraz “Bojówki i papiloty” w TVN Style. Współpracowała przy nagraniach “Fabryki Gwiazd” w telewizji Polsat.


Zaproszenie na konferencję
W trakcie konferencji „Zostań Mistrzem Negocjacji” Tatiana Mindewicz-Puacz opowie o budowaniu relacji, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Natomiast Brian Tracy zaprezentuje swój autorski program o prowadzeniu negocjacji biznesowych. W pierwszej części konferencji wskaże jakie cechy powinien wypracować w sobie świetny negocjator. W drugiej zaprezentuje najskuteczniejsze strategie i taktyki negocjacyjne, zaś w trzeciej pokaże najlepsze techniki negocjacji sprzedażowych.

Lublin to pierwsze miasto w Polsce, w którym słynny Kanadyjczyk zdecydował się poprowadzić konferencję z zakresu negocjacji. Do tej pory swój program o negocjacjach prezentował tylko w innych krajach, na spotkaniach przeznaczonych dla dyrektorów i managerów największych firm świata m.in. IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte, Advisory, Commercial Union, ING Group oraz Coca Cola.

Lubelska konferencja z udziałem Briana Tracy i Tatiany Mindewicz-Puacz odbędzie się 18 października w Lublinie i potrwa 7 godzin. Wydarzenie będzie tłumaczone na język polski, a każdy z uczestników otrzyma drukowany certyfikat. Szczegółowe informacje oraz bilety są dostępne na stronie „Negocjacje z Brianem Tracy”.

Polecam udział w konferencji „Zostań Mistrzem Negocjacji”  z Brianem Tracy i Tatianą Mindewicz-Puacz w Lublinie. Wydarzenie organizuje Fundacja na rzecz rozwoju i promocji nauki „Tygiel” oraz BestKariera.pl, a ja wspomagam całe przedsięwzięcie od strony marketingowej.

Logo Jacek Lipski

 

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.