Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz na konferencji z Brianem Tracy w Lublinie

Tatiana Mindewicz-Puacz, ekspert z zakresu komunikacji interpersonalnej i masowej, rozwoju osobistego, PR oraz CSR, którą na pewno kojarzycie również z „Projekt Lady” emitowanego przez TVN, wystąpi na jednej scenie z Brianem Tracy w Lublinie. Konferencja „Zostań Mistrzem Negocjacji” już 18 października w Etiudzie.

Na początku oddajmy głos nowej prelegentce…


Kim jest Tatiana Mindewicz-Puacz

Oprócz tego co wymieniłem na wstępie warto wiedzieć, iż Tatiana Mindewicz-Puacz to również zaangażowany trener, charyzmatyczny szkoleniowiec, doceniany przez klientów za indywidualne, podejście, profesjonalizm i zaangażowanie. Szkoliła dyrektorów oraz liczną kadrę zarządzającą wysokiego i średniego szczebla. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe dla osób zajmujących kluczowe stanowiska w korporacjach bądź prowadzących własny biznes.

Przez prawie 15 lat zarządzała własną, jedną z najdłużej działających w Polsce agencją PR – Task Force Consulting. Zajmuje także stanowiska Prezesa Fundacji Innowacyjnych Rozwiązań Społecznych i Terapeutycznych FIRST, posiadającej status Organizacji Pożytku Publicznego. Dyrektor Zarządzający projektu PPM (Personal Potential Management).

Posiada następujące certyfikaty: International Coaching Comunity, Psychoterapeuta (Członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej), Evolution Psychoterapy (The Milton H. Erickson Foundation, ETOCH, IPZ) oraz terapii prowokatywnej (KefAnn, Joseph O’Connor, Noni Hofner).

W latach dziewięćdziesiątych, brała udział w tworzeniu drugiej po Radiu ZET, prywatnej stacji radiowej w Polsce. Była Szefem Działu Reklamy i Programów Zleconych TVP 3 Warszawa w Telewizji Polskiej S.A. Odpowiedzialna za wprowadzenie nowego systemu sprzedaży i ewidencjonowania czasu reklamowego. W roku 1997 pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora Działu Reklamy w TVN (w momencie wprowadzenia TVN do Polski). Była konsultantem m.in. Biura Zarządu TVP, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (praca przy promocji reformy administracyjnej kraju).

Do dzisiaj działa w środowisku mediów – jako ekspert od komunikacji, kampanii społecznych i programów CSR wielokrotnie występuje w mediach (TVN24, TVN24 BIŚ, Program „Babilon”, TVP1, TVP Info, radio) komentując najistotniejsze bieżące wydarzenia społeczno – polityczne. Wywiady z jej udziałem pojawiają się w opiniotwórczej prasie (Wprost, Gazeta Wyborcza, Świat Problemów, dzienniki lokalne). Była prowadzącą programów „Pytanie na wakacje”, „Jazda Kulturalna” w TVP 2 oraz „Bojówki i papiloty” w TVN Style. Współpracowała przy nagraniach „Fabryki Gwiazd” w telewizji Polsat.


Zaproszenie na konferencję
W trakcie konferencji „Zostań Mistrzem Negocjacji” Tatiana Mindewicz-Puacz opowie o budowaniu relacji, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Natomiast Brian Tracy zaprezentuje swój autorski program o prowadzeniu negocjacji biznesowych. W pierwszej części konferencji wskaże jakie cechy powinien wypracować w sobie świetny negocjator. W drugiej zaprezentuje najskuteczniejsze strategie i taktyki negocjacyjne, zaś w trzeciej pokaże najlepsze techniki negocjacji sprzedażowych.

Lublin to pierwsze miasto w Polsce, w którym słynny Kanadyjczyk zdecydował się poprowadzić konferencję z zakresu negocjacji. Do tej pory swój program o negocjacjach prezentował tylko w innych krajach, na spotkaniach przeznaczonych dla dyrektorów i managerów największych firm świata m.in. IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte, Advisory, Commercial Union, ING Group oraz Coca Cola.

Lubelska konferencja z udziałem Briana Tracy i Tatiany Mindewicz-Puacz odbędzie się 18 października w Lublinie i potrwa 7 godzin. Wydarzenie będzie tłumaczone na język polski, a każdy z uczestników otrzyma drukowany certyfikat. Szczegółowe informacje oraz bilety są dostępne na stronie „Negocjacje z Brianem Tracy”.

Polecam udział w konferencji „Zostań Mistrzem Negocjacji”  z Brianem Tracy i Tatianą Mindewicz-Puacz w Lublinie. Wydarzenie organizuje Fundacja na rzecz rozwoju i promocji nauki „Tygiel” oraz BestKariera.pl, a ja wspomagam całe przedsięwzięcie od strony marketingowej.

Logo Jacek Lipski

 

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.