Wszystkiego Wielkanocnego

Wszystkiego Wielkanocnego

Piątek. Koniec dnia roboczego coraz bliżej. Telefon milczy jak zaklęty. Na skrzynkę przychodzą tylko kolejne e-maile z życzeniami. Chyba czas zamykać warsztat i zabierać się do świętowania. Zanim jednak na dobre zatracę się w domowych obowiązkach, chciałbym złożyć Wam tradycyjne życzenia świąteczne.

Jak zawsze życzę Wam klasycznie off-line’owych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych. Off-line’owych, bo czy to podoba się Zuckerbergom tego świata, nasze życie ciągle toczy się poza internetem (mam nadzieję, że długo tak jeszcze zostanie). Świętujcie, odpoczywajcie, rozmawiajcie i cieszcie się swoją bliskością. To przecież jest esencja naszego życia. Bliskość drugiego człowieka. W wymiarze realnym, a nie wirtualnym.

I tym pozytywnym przesłaniem kończę mój świąteczny wpis. Idę cieszyć się bliskością mojego najmniejszego szczęścia, które przyszło na świat 13 marca. Maks (mój drugi Synek), bo o nim właśnie mowa, właśnie cichutku śpi za moim plecami. Nie przejmuje się niczym, co dzieje się na świecie, także tym internetowym. Po prostu odpoczywa. Maks jest mądry. W te Święta bądźcie jak Maks.

Trzymajcie się ciepło

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).