Wszystkiego Wielkanocnego

Data wpisu25 marca 2016 Ilość komentarzy0

Piątek. Koniec dnia roboczego coraz bliżej. Telefon milczy jak zaklęty. Na skrzynkę przychodzą tylko kolejne e-maile z życzeniami. Chyba czas zamykać warsztat i zabierać się do świętowania. Zanim jednak na dobre zatracę się w domowych obowiązkach, chciałbym złożyć Wam tradycyjne życzenia świąteczne.

Jak zawsze życzę Wam klasycznie off-line’owych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych. Off-line’owych, bo czy to podoba się Zuckerbergom tego świata, nasze życie ciągle toczy się poza internetem (mam nadzieję, że długo tak jeszcze zostanie). Świętujcie, odpoczywajcie, rozmawiajcie i cieszcie się swoją bliskością. To przecież jest esencja naszego życia. Bliskość drugiego człowieka. W wymiarze realnym, a nie wirtualnym.

I tym pozytywnym przesłaniem kończę mój świąteczny wpis. Idę cieszyć się bliskością mojego najmniejszego szczęścia, które przyszło na świat 13 marca. Maks (mój drugi Synek), bo o nim właśnie mowa, właśnie cichutku śpi za moim plecami. Nie przejmuje się niczym, co dzieje się na świecie, także tym internetowym. Po prostu odpoczywa. Maks jest mądry. W te Święta bądźcie jak Maks.

Trzymajcie się ciepło

Logo Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.