Wszystkiego Wielkanocnego

Wszystkiego Wielkanocnego

Piątek. Koniec dnia roboczego coraz bliżej. Telefon milczy jak zaklęty. Na skrzynkę przychodzą tylko kolejne e-maile z życzeniami. Chyba czas zamykać warsztat i zabierać się do świętowania. Zanim jednak na dobre zatracę się w domowych obowiązkach, chciałbym złożyć Wam tradycyjne życzenia świąteczne.

Jak zawsze życzę Wam klasycznie off-line’owych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych. Off-line’owych, bo czy to podoba się Zuckerbergom tego świata, nasze życie ciągle toczy się poza internetem (mam nadzieję, że długo tak jeszcze zostanie). Świętujcie, odpoczywajcie, rozmawiajcie i cieszcie się swoją bliskością. To przecież jest esencja naszego życia. Bliskość drugiego człowieka. W wymiarze realnym, a nie wirtualnym.

I tym pozytywnym przesłaniem kończę mój świąteczny wpis. Idę cieszyć się bliskością mojego najmniejszego szczęścia, które przyszło na świat 13 marca. Maks (mój drugi Synek), bo o nim właśnie mowa, właśnie cichutku śpi za moim plecami. Nie przejmuje się niczym, co dzieje się na świecie, także tym internetowym. Po prostu odpoczywa. Maks jest mądry. W te Święta bądźcie jak Maks.

Trzymajcie się ciepło

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

No related posts.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.