Życzenia świąteczne

Wesołych i apolitycznych Świąt

W tym roku, zamiast klasycznego „digital detoxu”, życzę Wam wszystkiego „apolitycznego”. Zapomnijcie o wiadomościach, wyłączcie „fejsbuki” i przestańcie, choć na parę dni, niezdrowo ekscytować się popisami naszych genialnych wybrańców z Wiejskiej. Lepiej ten czas spędzić na robieniu rzeczy przyjemnych i pożytecznych czyli zajmowaniu się naszymi bliskimi. 

Prawdziwe życie toczy się tu i teraz. Jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Wielki świat, który co wieczór oglądamy na ekranie telewizora, jest ważny, ale nie najważniejszy. Święta to czas, by zejść na przysłowiową ziemię i zająć się tym co przyziemne. To czas, by ogarnąć nasz mały mikrokosmos, w którym żyjemy. Nie zmarnujcie go na jałowe dyskusje o kryzysach politycznych. To bez sensu. W najbliższej przyszłości i tak się nic nie zmieni, więc na kilka dni spokojnie możecie sobie odpuścić. Naprawdę warto, choćby dla własnego zdrowia psychicznego.

W nadchodzące Święta życzę Wam spokoju ducha i 100 proc. zaangażowania w tak trywialne sprawy jak np. wspólne nakrywanie do stołu czy też buszowanie w okolicach choinki w poszukiwaniu prezentów. Chciałem napisać też o lepieniu bałwana, ale wnosząc z wiosennej aury za oknem to raczej się na to nie zanosi.

Trzymajcie się ciepło!

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.