Lubelskie Startupy

Nowy fan page „Lubelskie Startupy”

Na pewno zauważyliście, że od kilku miesięcy modyfikuję strategię treści blogu. Nowe newslettery, mniejsza liczba książkowych recenzji, więcej informacji lokalnych (czyli dotyczących Lublina) i technologicznych – to najważniejsze kierunki rozwoju blogu, jakie obrałem po 5 latach działania w blogosferze. Kolejna nowość to fan page o lubelskich startupach, który współtworzę z Michałem Korbą z iWishera.


Fan page działa od minionego czwartku. Jak wskazuje jego nazwa będzie koncentrował się na relacjonowaniu rozwoju lubelskiego rynku startupów. Na fan page’u znajdziecie mnóstwo newsów o nowych produktach i usługach, launch’ach, kolejnych kamieniach miliowych, inwestorach, a także o wydarzeniach branżowych (konferencjach, szkoleniach, warsztatach branżowych, itp.). Po prostu wszystko co warto wiedzieć o lubelskich startupach!

KLIKNIJ i DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI „LUBELSKIE STARTUPY” NA FACEBOOKU!


Kolejny fan page? Nie do końca. „Lubelskie startupy” to część większego projektu tematycznego, który realizuję z Michałem Korbą.
Na razie mogę tylko powiedzieć, że projekt wystartuje w listopadzie, a w 2 połowie października powiemy Wam o co konkretnie chodzi. Na razie nabieramy wody w usta i bierzemy się do pracy.

Do zobaczenia na Facebooku

Bloger II klasy – Jacek Lipski

Źródło zdjęcia: Death to the Stock

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Lubelskie startupy: Frendi czyli portal samplingowy nowej generacji
  2. „Lubelskie – właściwe miejsce, czas i ludzie” – nowy spot zrealizowany przez Venę Art
  3. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #17
  4. Wywiad tygodnia z Kingą Gruszecką, twórcą fan page’a „Humans of Lublin”
  5. Nowy Rok już za chwilę!

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.