Newsletter #4

Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #4

Maj w Lublinie zapowiada się nader inspirująco. Wynalazłem dla Was w sumie 15, w większości bezpłatnych, szkoleń, warsztatów i konferencji marketingowych, social mediowych oraz technologicznych. Wygląda na to, że nie będziecie mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek po godzinach.

Uwaga: ważne ogłoszenie parafialne. Jeżeli przy danym szkoleniu nie ma informacji o cenie to znaczy, że udział jest bezpłatny.


1. Marketing i zarządzanie

 • Spotkanie „Mom#3 czyli Merytorycznie o Marketingu” – środa, 13 maja br., Targi Lublin, start o 18:00. W programie wystąpienia Kamili Węglarskiej, Tomasza Kuryło oraz Justyny Piesiewicz. Obowiązuje rejestracja. Wysłałem zgłoszenie, dostałem potwierdzenie, więc będzie można ze mną przybić piątką na miejscu. Więcej informacji o wydarzeniu.
 • Szkolenie „Prawo w internecie – praktyczne porady dla przedsiębiorców” – poniedziałek, 18 maja br., Business Link Lublin, godz. 18:00. Szkolenie poprowadzi adwokat Paweł Zouner. Więcej informacji. 
 • Warsztaty „Wizualne kreowanie marki” – czwartek, 21 maja br.,Business Link Lublin, godz. 18:00. Zajęcia prowadzi Joanna Trzcińska z firmy Mobilna Nauka. Znam Asię z ponad 4 miesięcznej walki w MediaLab Lublin Battle (byliśmy w jednym zespole), więc spokojnie mogę Wam polecić warsztaty. Naprawdę warto, bo Asia zna się na rzeczy. Zarejestrować możecie się TUTAJ.


2. Social media

 • „Czwartek Social Media #4” – środa, 21 maja br. Dom Kultury, godz. 18:00. W roli prelegenta wystąpi m.in. moja średnio (nie)skromna osoba. Będę nawijał o sposobie wykorzystywania mediów społecznościowych w kampaniach teaserowych. Chcecie zobaczyć jak stresuję się na żywo? Zapraszam! 
 • „LbnSocial #11” – ptaszki na Facebooku ćwierkają, że odbędzie się we wtorek, 2 czerwca br. Więcej szczegółów podrzucę Wam w kolejnych newsletterach.


3. Startupy

 • Konkurs ICT Starter – wsparcie kapitałowe (wejście inwestorskie) dla najlepszych firm z obszarów OPROGRAMOWANIE, AUTOMATYKA, WEARABLES, INTERNET OF THINGS, MOBILE, APPS. Zgłoszenia tylko do 16 maja br. Wydarzenie koordynuje Lubelski Inkubator Technologii Informatycznych. Więcej informacji.


4. Nowoczesne technologie

 • Spotkanie lubelskiego „GameDev” – piątek, 15 maja br., Pub „Czarna Owca” na ul. Narutowicza. Start o 20:00. Więcej informacji. 
 • Warsztaty „WordPress dla początkujących” – sobota, 16 maja br., Lubelski Park Naukowo Technologiczny. Start o 9:00. Warsztat podzielony na 2 części (płatność 30 zł za I część, 50 zł za II część). Więcej informacji oraz zapisy. 
 • Konferencja „ICT Summit Lublin” – 19/20 maja br., Targi Lublin. Zapowiada się jedno z największych wydarzeń informatycznych, nie tylko na skalę lubelską. Nie może mnie tam zabraknąć, więc załatwiłem już temat rejestracji, do czego i Was zachęcam. Więcej informacji znajdziecie na stronce konferencji. 
 • Wydarzenie „Lublin Creative IT” – 28 maja br., Targi Lublin. Najbardziej innowacyjne wydarzenie targowo  – konferencyjne w Polsce Wschodniej. Potrwa od 10:00 do 18:00. Więcej informacji. 
 • Międzynarodowa konferencja „IT NonStop” – poniedziałek, 8 czerwca br., Politechnika Lubelska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, sala E-201. Start o godz. 15:00. Więcej informacji. 


5. Różności

 • „Dni z Infobrokeringiem” – poniedziałek, 11 maja br., Sala Obrad Rady Wydziału Humanistycznego UMCS. Punkt główny programu to wykład „Warsztat pracy infobrokera – wybrane zagadnienia”, dr Natalii Pamuły-Cieślak (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu). Start o godz. 12:30. Więcej informacji. 
 • „Metamorfoza budowli”, warsztaty dla dorosłych – środa, 13 maja (środa), Muzeum Lubelskie. Start o godz. 17.00, zbiórka w holu. Więcej informacji. 
 • „Lublin Off-line Party” – podobno odbędzie się w połowie maja. Miejsce i agenda mają nas zaskoczyć. Więcej informacji niebawem na fan page’u Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego.
 • „TedxLublinSalon #3” pod hasłem „Powrót do szkoły” – wtorek, 2 czerwca br., zbiórka o 17:30 na dziedzińcu III LO im. Unii Lubelskiej. Salon potrwa do 20:00 + after. Obowiązuje rejestracja (konieczne potwierdzenie udziału), udział w wydarzeniu jest płatny (20 zł). Liczba miejsc ograniczona. Uwaga: zapisy trwają tylko do 17 maja. Więcej informacji. 
 • Nowa przestrzeń coworkingowa w Lublinie – Lubelski Park Naukowo-Technologiczny zapowiada jej otwarcie w galerii handlowej w centrum miasta. Termin? Jesień tego roku.

Chcecie być zawsze na bieżąco z lubelskimi wydarzeniami dla profesjonalistów? Zapiszcie się na mój newsletter, a nic Was nie ominie. Jak to zrobić? Wpiszcie swój e-mail w poniższym formularzu i gotowe.


 
 

Kolejny newsletter zamelduje się na Waszych skrzynkach już za tydzień (sobota, 16 maja br.).


Lubelskie wydarzenia polecałem ja

– bloger II klasy, Jacek Lipski

Ps. mały bonus dla tych co wytrwali do samego końca. Interesujecie się Facebookiem? 20 maja jest bezpłatny webinar Piotra Chmielewskiego z SocialMedia Now. Polecam!

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #3
 2. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, zarządzanie, IT. Newsletter #1
 3. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, zarządzanie, IT. Newsletter #2
 4. Kto chce książkę „Skuteczne social media” lub „Najlepsze kampanie marketingu cyfrowego”?
 5. Burger King zaskakuje Majorów – social media marketing na Foursquare!

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.