Wesołych i zdecydowanie “oflajnowych” Świąt

Data wpisu24 grudnia 2014 Ilość komentarzy0

Święta już za rogiem. Za moment zapukają do naszych drzwi. Co przyniosą? Tego nie wiem, za to wiem czego chciałbym Wam życzyć. Dzisiaj mam dla Was klasyczną “przedświąteczną wiązankę”. A może raczej zestaw, miejmy nadzieję że nie tylko pobożnych życzeń.

Drodzy Czytelnicy, w tym roku życzę Wam Świąt równie idyllicznych jak te przedstawione w piosence, które pojawienie się w radiu jest dla mnie zwiastunem każdego grudnia. Na śnieg nie ma wprawdzie co liczyć (wnoszę z bezlitosnych prognoz pogody), ale o podobną atmosferę można jak najbardziej zadbać…


Życzę Wam radosnej beztroski, rodzinnego ciepła, chwili refleksji i zadumy nad czasem przepływającym przez palce. Życzę Wam świętego spokoju, bez natrętnie dzwoniących telefonów, e-maili atakujących skrzynkę co 30 sekund i bezustannych powiadomień z fejsbukowego messengera. Życzę Wam odwagi, która pozwoli na zamknięcie laptopa i odrzucenie smartfona gdzieś daleko w kąt.

I w końcu życzę Wam prawdziwie Wesołych Świąt spędzonych w otoczeniu ludzi, którzy są Wam najbliżsi. Bo to jest w tym magicznym czasie najważniejsze. Bliskość z tymi, których kochamy. Nie zapominajcie o tym. Może to banał, ale czy zawsze muszę silić się na oryginalność? Tym razem wybieram nieco nudą i “oklepaną” szczerość.

To “życzyłem ja”
Bloger II klasy – Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.