Strona PizzaPortal.pl z nowym designem i fajną promocją

PizzaPortal.plMarketingowcu, komunikatorze, social media managerze. Mam dla Ciebie wiadomość na którą być może czekałeś. Uwielbiasz pizzę? Na pewno, przecież to niemal obowiązek w naszej branży. Czymś przecież musimy się żywić, przesiadując w biurze po godzinach. A czy słyszałeś już o PizzaPortal.pl? Jeżeli nie, to najwyższy czas to zmienić. Zwłaszcza, że strona zyskała nowy design i kusi fajną promocją. Sprawdź szczegóły.

 

 

 

Nowy look strony

Podobno obraz mówi więcej niż tysiąc słów. W internecie nawet więcej niż 10 tys., bo w sieci wszyscy żyjemy w kulturze pisma obrazkowego. Jaki z tego wniosek? Strona bez dobrego designu raczej nie podbije serc internautów.

Wychodząc z takiego założenia twórcy PizzaPortal.pl postanowili nadać mu nowy „look”. Odnowiony design sprawia, że zamawianie jedzenia online jest jeszcze łatwiejsze. Czytelny układ treści i wyeksponowana na pierwszym planie wyszukiwarka znacznie przyśpieszają znalezienie odpowiedniego lokalu. Interesującą nas restaurację można zlokalizować w dziecinnie prosty sposób, Równie łatwo przyjdzie nam zapoznanie się z jej menu oraz dokonanie zamówienia.

Odświeżono również wyniki wyszukiwania, tak by wszystko wyglądało przejrzyście.

 

Promocja PizzaPortal.pl na horyzoncie

Nowy design strony to dopiero początek niespodzianek. Dla podkreślenia nowego etapu rozwoju serwisu PizzaPortal.pl zaprasza do skorzystania z fajnej promocji. W dniach od 8 do 15 lipca br. zamów za pośrednictwem portalu dania (w każdej z dostępnych restauracji) za minimum 20 zł, a zyskasz 5 złotych rabatu na wszystkie dania w każdej z dostępnych restauracji. Jak skorzystać z promocji? Użyj kodu promocyjnego NOWA i ciesz się pysznym jedzeniem już dziś!

 

Polecam Pizzaportal.pl – zamawianie jedzenia w nowej odsłonie!

Pozdrawiam
Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Co nowego na blogu w Nowym 2012 Roku?
  2. Pierwszy wpis na nowym blogu!
  3. Co nowego na blogu w Nowym 2011 Roku?
  4. Jarmark Jagielloński 2011 w fotografii – promocja Lublina

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.

  • zamawiałeś już coś? pytam z ciekawości 🙂

  • Jacek

    Szczerze przyznam, że nie miałem jeszcze okazji. Aczkolwiek zamierzam to w najbliższym tygodniu zmienić.