Strona PizzaPortal.pl z nowym designem i fajną promocją

Data wpisu5 lipca 2013 Ilość komentarzy2

PizzaPortal.plMarketingowcu, komunikatorze, social media managerze. Mam dla Ciebie wiadomość na którą być może czekałeś. Uwielbiasz pizzę? Na pewno, przecież to niemal obowiązek w naszej branży. Czymś przecież musimy się żywić, przesiadując w biurze po godzinach. A czy słyszałeś już o PizzaPortal.pl? Jeżeli nie, to najwyższy czas to zmienić. Zwłaszcza, że strona zyskała nowy design i kusi fajną promocją. Sprawdź szczegóły.

 

 

 

Nowy look strony

Podobno obraz mówi więcej niż tysiąc słów. W internecie nawet więcej niż 10 tys., bo w sieci wszyscy żyjemy w kulturze pisma obrazkowego. Jaki z tego wniosek? Strona bez dobrego designu raczej nie podbije serc internautów.

Wychodząc z takiego założenia twórcy PizzaPortal.pl postanowili nadać mu nowy „look”. Odnowiony design sprawia, że zamawianie jedzenia online jest jeszcze łatwiejsze. Czytelny układ treści i wyeksponowana na pierwszym planie wyszukiwarka znacznie przyśpieszają znalezienie odpowiedniego lokalu. Interesującą nas restaurację można zlokalizować w dziecinnie prosty sposób, Równie łatwo przyjdzie nam zapoznanie się z jej menu oraz dokonanie zamówienia.

Odświeżono również wyniki wyszukiwania, tak by wszystko wyglądało przejrzyście.

 

Promocja PizzaPortal.pl na horyzoncie

Nowy design strony to dopiero początek niespodzianek. Dla podkreślenia nowego etapu rozwoju serwisu PizzaPortal.pl zaprasza do skorzystania z fajnej promocji. W dniach od 8 do 15 lipca br. zamów za pośrednictwem portalu dania (w każdej z dostępnych restauracji) za minimum 20 zł, a zyskasz 5 złotych rabatu na wszystkie dania w każdej z dostępnych restauracji. Jak skorzystać z promocji? Użyj kodu promocyjnego NOWA i ciesz się pysznym jedzeniem już dziś!

 

Polecam Pizzaportal.pl – zamawianie jedzenia w nowej odsłonie!

Pozdrawiam
Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.