Życzenia Wielkanocne

króliczek wielkanocnyZ okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim czytelnikom mojego bloga marketingowego, marketingowcom i komunikatorom, a także wszystkim którzy trafili na moją stronkę zupełnie przypadkiem (mam nadzieję, że odwiedzą mnie ponownie), wszystkiego najlepszego. Niech ten czas przyniesie Wam odrobinę wytchnienia od codziennej gonitwy i rozlicznych obowiązków oraz sporą dawkę wiosennego optymizmu.

Życzę przede wszystkim odpoczynku od komputerów, laptopów, telefonów komórkowych, iPadów, iPhonów i pozostałych technologicznych gadżetow, które coraz bardziej opanowują nasze życie. Sobie życzę zaś odpoczynku od Facebooka!

Ps. i niech zimowy chłód za oknem w końcu odejdzie w niepamięć! U mnie w Lublinie napadało więcej śniegu niż w ostatnie Boże Narodzenie. Zaraz idę szukać w piwnicy choinki, a przy świątecznym śniadaniu będę upominał się o prezenty.  😆

Pozdrawiam

Bloger II klasy
Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Życzenia Świąteczne!
  2. Wesołych Świąt!
  3. Video Życzenia Świąteczne
  4. Życzenia Noworoczne
  5. Życzenia Wigilijne

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.