Wesołych Świąt Marketingowcy!

choinkaDługi przedświąteczny tydzień w końcu dobiegł końca. Firmowe Wigilie zakończone. Ostatnie emaile wysłane, telefony wykonane, faktury rozliczone, a projekty „zaparkowane” na dyskach komputerów. Święta czają się tuż za rogiem. Już jutro podzielimy się opłatkiem z najbliższymi, a dzisiaj chciałbym złożyć wszystkim Czytelnikom mojego bloga (zarówno marketingowcom jak i ludziom z innych branż) oraz przypadkowym internetowym „wędrowcom”, których wszechwładny Google skierował na moją stronę, WESOŁYCH ŚWIĄT! Zapomnijcie na te kilka dni o marketingu, komunikacji, reklamie, PR i projektach. Wyłączcie telefony…

 

Odseparujcie się od laptopów, Facebooka i social mediów. Te najpiękniejsze i najbardziej wyczekiwane Święta w całym roku to czas na „reset” komórek mózgowych i skoncentrowanie swojej uwagi na tym, co w życiu najważniejsze czyli NASZYCH NAJBLIŻSZYCH!

Tego wszystkiego z całego serca Wam życzę, przy okazji dedykując najlepszą moim zdaniem piosenkę świąteczną w wykonaniu George Michaela (zdrowiej Chłopie).

Do usłyszenia w następnym tygodniu!

Pozdrawiam

Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Wesołych Świąt Marketingowcy!
  2. Marketingowcy zajmują się w firmie wszystkim, niekoniecznie marketingiem…
  3. Dziwny jest ten świat… w reklamach Orange

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.