Zapisz się na powiadomienia o nowych postach przez email!

Tablica shipping and receiving ze strzałką wskazującą w prawoDrogi Czytelniku, podejrzewam że w dzisiejszych pędzących z prędkością światła czasach, doba wydaje Ci się o kilka godzin za krótka. Tysiące zadań do wykonania, a tak niewiele czasu. Mam podobne odczucie, dlatego postanowiłem wprowadzić dla Ciebie drobne ułatwienie. Na blogu marketingowym “Marketing, książki i życie”, który regularnie (mam nadzieję) odwiedzasz, zwykle pojawiają się 2 nowe posty tygodniowo. Nie dojrzałem jeszcze do publikowania postów w wyznaczonych terminach, dlatego szanując Twój czas wdrożyłem inne rozwiązanie. Już od dzisiaj możesz otrzymywać emaliowe powiadomienia o nowych postach pojawiających na blogu. Więcej informacji…


Jak uaktywnić powiadomienia? Zajmie Ci to jakieś 30 sekund (z zegarkiem w ręku):

  1. Po prawej stronie, w pasku bocznym zobaczysz szary box z napisem “Enter your email address”, wpisz proszę w tym polu swój adres email i kliknij “Subscribe”.
  2. Następnie sprawdź swoją pocztę, ponieważ na podany przez Ciebie adres przyjdzie email z prosbą o potwierdzenie subskrypcji.
  3. Kliknij link aktywacyjny podany w emailu i gotowe, będziesz otrzymywał krótki email za każdym razem, kiedy na blogu pojawi się nowy post.

 

Zapisując się na emailową subskrypcję, możliwą dzięki programowi Feed Burner, nie przegapisz żadnego nowego postu ukazującego się na “Marketing, książki i życie”! Przypominam również, że poza emailem możesz skorzystać z kilku innych możliwości informowania o publikowanych na blogu nowościach:

 

Jak widać, możliwości oferowanych przez social media jest całkiem sporo. Zapraszam serdecznie do skorzystania przynajmniej z jednej z nich! Warto być na bieżąco. Czasem zdarza mi się napisać coś wartościowego… 😆

Pozdrawiam, Jacek Lipski

Ps. rezygnacja z subskrypcji emailowej jest równie prosta. Wystarczy kliknąć “Unsubscribe” w jednym z przychodzących emaili lub napisać do mnie na adres lipa52@op.pl .

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).