Przerwa wakacyjna w blogowaniu do 10 maja!

Drogi Czytelniku, w okresie od 26 kwietnia do 10 maja Roku Pańskiego 2011 ogłaszam krótką przerwę w działalności bloga marketingowego „Marketing, książki i życie”. Wyjeżdżam na upragnione wakacje, gdzie zamierzam odpocząć od laptopa, komórki i telewizji, w tej właśnie kolejności. Po powrocie z wojaży po Francji, Hiszpanii i Włoszech wrócę do regularnego publikowania z jeszcze większą intensywnością. Mam nadzieję naładować baterie oraz zasilić głowę nowymi pomysłami. Serdecznie zapraszam od odwiedzin mojego bloga po 10 maja! Możesz też zerknąć co zamierzam wrzucić na blog po powrocie z wakacji…

 

Mam sporo zaległości w pisaniu, czego powodem jest chroniczny brak wolnego czasu. Ciągłe kursowanie pomiędzy Warszawą (praca i rozum) a Lublinem (dom, serce i dusza) nie pozwala mi na realizację moich planów, nawet w 50 proc. Mam nadzieję, że po wakacjach znajdę więcej samozaparcia i uda mi się dokończyć i opublikować:

 

 

Tak przedstawiają się w skrócie moje zamierzenia pourlopowe. Czy uda mi się zrealizować? Plany jak zwykle zweryfikuje rzeczywistość. Trzymaj za mnie kciuki.

Zapraszam ponownie od 10 maja!

Pozdrawiam

Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Co mają wspólnego Jarosław Kaczyński i sok Tropicana?

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.