Zagłosuj na mój blog! Dzisiaj kończy się etap wysyłania SMS!

Drogi Czytelniku! Jeżeli zaglądasz na blog „Marketing, książki i życie” to zagłosuj proszę na niego w konkursie „Blog Roku 2010”. Wystarczy wysłać SMS o treści B00098 na nr 7122. Głosowanie kończy się dzisiaj (czwartek, 20 stycznia) o godz. 12:00! Kandyduję w kategorii blogi profesjonalne. Będę wdzięczny za Twój głos! Z góry dziękuję za SMS i proszę… trzymaj też za mnie kciuki!

UWAGA: w numerze bloga znak „0”, to cyfra zero. Pamiętaj, by nie wstawiać spacji w SMS! SMS kosztuje 1,23 zł brutto, a cały dochód z akcji SMSowej idzie na sfinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji o konkursie „Blog Roku 2010 r. znajdziesz na stronie organizatorów konkursu!

Zapraszam również na stronę blogu „Marketing, książki i życie” na Facebooku!

Z wyrazami szacunku
Jacek Lipski

PS. Jeszcze raz przypominam, że głosowanie SMS kończy się w czwartek 20 stycznia, o godz. 12:00!

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. "How to blog effectively for business" – lekcja pierwsza

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.