Dziękuję za Wasze glosy!

Data wpisu22 stycznia 2011 Ilość komentarzy2

Witajcie! Etap głosowania SMS w konkursie na Blog Roku 2010 zakończony. Niestety nie udało mi się awansować do finałowej 10 w kategorii „Blogi Profesjonalne”.

Na mój blog marketingowy zagłosowało w granicach 50 osób, co uznaję na niezły wynik. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jestem w blogosferze dopiero od pół roku. Na 220 blogów startujących w kategorii „Profesjonalne” zająłem mniej więcej 43 miejsce. Do czołówki trochę mi zabrakło. By wejść do dziesiątki należało zdobyć 125 głosów.
Udział w konkursie był dla mnie cennym doświadczeniem, ponieważ pozwolił mi na „benchmarking” w stosunku do innych blogów. Przede mną wiele pracy, ale przynajmniej wiem w jakim miejscu znajduję się obecnie. Dziękuję Wszystkim, którzy na mnie zagłosowali! Za rok na pewno spróbuję swojej szansy raz jeszcze!

Pozdrawiam
Jacek Lipski
PS. w następnym tygodniu biorę się za nadrabianie zaległości w pisaniu. Poprzedni post opublikowałem niecałe 2 tygodnie temu. Lawina zadań w pracy oraz grypa nie pozwoliły mi na regularne publikowanie.
Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.