Nowy Rok już za chwilę!

Już tylko godziny dzielą nas od końca pierwszej dekady XXI stulecia. Stary Rok 2010 powoli odchodzi w niepamięć. Nowy 2011 Rok widać już na horyzoncie. Takie chwile zwykle sprzyjają podsumowaniom. Jaki był ten rok, który na naszych oczach staje się przeszłością?


Nie wiem jak dla Was, ale dla autora niniejszego bloga marketingowego rok 2010 był niezwykle trudny i super udany zarazem. Wszystkie noworoczne postanowienia zrealizowałem z naddatkiem! Moja druga „Połówka” zgodziła się zostać moją żoną. Razem kupiliśmy, wyremontowaliśmy i urządziliśmy nasze pierwsze mieszkanie. W pracy dostałem w końcu umowę na stałe oraz, tak jak chciałem, „internetowo/intranetowy” zakres obowiązków. Jak widać na załączonym obrazku udało mi się też w końcu uruchomić mój własny blog marketingowy „Marketing, książki i życie”.

Oto krótki bilans mojego bloga w 2010 r.:

– data powstania: koniec maja 2010 r.,
– pierwszy post: mniej więcej na początku czerwca 2010 r.,
– pierwszy komentarz: 6 wrzesień 2010 r.,
– łączna liczba postów: 111,
– łączna liczba odsłon: 6681,
– łączna liczba komentarzy (razem z Facebookiem): około 80,
– społeczność: łączna liczba followers, obserwatorów Google i subskrybentów RSS to 35 osób.

Statystyki przedstawiają się na razie skromnie, ale nie to jest teraz najważniejsze. Cieszę się, że od początku powstania bloga widać ciągły postęp! Zaczynają się przede mną otwierać nowe perspektywy, ale o tym na razie cisza, żeby nie zapeszać. Tak na zakończenie tego przydługiego i (zapewne) nudnego wywodu przejdę do sedna.

Chciałbym życzyć mojej Rodzinie, Przyjaciołom, Współpracownikom i Czytelnikom bloga marketingowego „Marketing, książki i życie” szczęśliwego Nowego Roku!

Oby 2011 rok przyniósł Wam spełnienie wszystkich planów i marzeń, szczególnie tych najbardziej skrywanych przed światem! 

Do siego roku!
Jacek Lipski

PS. największe podziękowania należą się mojej ukochanej żonie Justynie, za cierpliwość, wsparcie oraz krytyczne uwagi w trakcie mojej pracy nad blogiem, i nie tylko…

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

No related posts.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.

 • martaeich

  Witaj Jacku, zrewanżuję się swoimi danymi. Ja zaczęłam pisać w połowie czerwca. Do dziś statystyki wordpressa.com zanotowały 6 897 odsłon.
  Opublikowałam 58 postów i otrzymałam 40 komentarzy.
  Ciekawe, że mamy podobną odwiedzalność blogów. W 2011 planuję przejście na wordpress.org i dlaszy rozwój bloga. Zapowiada się ciekawy rok, czego i tobie życzę 🙂
  Marta

 • Jacek Lipski

  Hej,

  Dzięki Marta za info. Faktycznie mamy dosyć podobne dane w kwestii odwiedzalnosci, z tym że ja potrzebowałem do tego dużo większej ilości postów. Ja też planuję dalszy rozwój bloga, więc zarówno Tobie jak i sobie życzę powodzenia w Nowym Roku.

  A tak poza tym, wszystkiego najlepszego w 2011!

  Jacek

  PS. Czytałem Twój artykuł w "Media Fanie". Dobrze napisane. Moje gratulacje!

 • martaeich

  Witaj w Nowym Roku i dzięki za miłe słowo na temat artykułu w mediafun magazynie. Cd. dalszy nastąpi. Artykuł do styczniowego numeru już przesłałam do redakcji 🙂
  Pozdrawiam
  Marta

 • Jacek Lipski

  Witaj, witaj! Artykuł na pewno przeczytam. Zainteresowała mnie poprzednia część. Czekam na kontynuację.

  Pozdrawiam