Sprostowanie

Pierwsza wtopa zaliczona! W pierwszej części postu z analizą marketingu politycznego w kampanii samorządowej przez pomyłkę podałem nieprawdziwą informację jakoby na plakacie kandydata na burmistrza Hrubieszowa Andrzeja Serafina pojawił się wizerunek Kościoła w tle. W rzeczywistości był to fragment dworku DuChateau, siedziby muzeum i jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Hrubieszowie.
Wszystkich czytelników mojego bloga, a w szczególności mieszkańców Hrubieszowa, serdecznie przepraszam!

Usunąłem już błędną informację z treści wspomnianego postu. Nie było moim celem wprowadzanie nikogo w błąd. Dziękuję za zwrócenie mojej uwagi na pomyłkę. Z poważaniem. Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

No related posts.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.

 • Anonymous

  Jacek brawo za szybka reakcje. Jeszcze beda z Ciebie ludzie. Ja zajmuje sie marketingiem sportowym. Moze w przyszlosci cos zrobimy razem…:) Powodzenia.
  Pozdrawiam, Mario

 • Anonymous

  Burmistrza a nie prezydenta!

 • Jacek Lipski

  Tak to jest jak się pisze szybko i w środku nocy. Poprawka uwzględniona. Pozdrawiam

 • Jacek Lipski

  Hmmm…dzięki. Błędy trzeba poprawiać. Jakby coś to kontakt znasz. Pozdrawiam