Darmowe e-booki o social media – poleca Chris Brogan

Szukasz darmowych ebooków o social media? Listę 20 pozycji, m.in. The New Rules of Viral Marketing Davida Meermana Scotta, Marketing Apple czy Blog&Social Media autorstwa ludzi z PRSA, znajdziesz na stronie Chrisa Brogana z New Marketing Labs, w poście 20 Free Ebooks About Social Media. Polecam – wszystko w formie pdf do ściągnięcia!

Uwaga: post jest z 20008 r. więc niektóre wiadomości są mało aktualna, a kilka linków nie działa. Chris Brogan pojawi się ponownie w łamach mojego blogu w następnym poście – recenzji trzeciego wykładu z Inbound Marketing University pt. „Social Media and Building Community”.

KWIECIEŃ 2011 r. – NIESTETY CHRIS BROGAN USUNĄŁ TĘ STRONĘ ZE SWOJEGO BLOGA!

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).