Darmowe e-booki o social media – poleca Chris Brogan

Data wpisu7 września 2010 Ilość komentarzy0

Szukasz darmowych ebooków o social media? Listę 20 pozycji, m.in. The New Rules of Viral Marketing Davida Meermana Scotta, Marketing Apple czy Blog&Social Media autorstwa ludzi z PRSA, znajdziesz na stronie Chrisa Brogana z New Marketing Labs, w poście 20 Free Ebooks About Social Media. Polecam – wszystko w formie pdf do ściągnięcia!

Uwaga: post jest z 20008 r. więc niektóre wiadomości są mało aktualna, a kilka linków nie działa. Chris Brogan pojawi się ponownie w łamach mojego blogu w następnym poście – recenzji trzeciego wykładu z Inbound Marketing University pt. “Social Media and Building Community”.

KWIECIEŃ 2011 r. – NIESTETY CHRIS BROGAN USUNĄŁ TĘ STRONĘ ZE SWOJEGO BLOGA!

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.