Wygraj bilet na konferencję z Brianem Tracy w Lublinie

Data wpisu27 lipca 2016 Ilość komentarzy0

Chcecie wygrać bezpłatny bilet na konferencję „Zostań Mistrzem Negocjacji” z Brianem Tracy w Lublinie? Mam dla Was zaproszenie do kolejnego konkursu, który właśnie wystartował na fan page’u „Negocjacje Biznesowe & Brian Tracy”. Sprawdźcie szczegóły zabawy, w której rzecz jasna „maczam palce”.


Jak zdobyć bezpłatny bilet na konferencję z Brianem Tracy w Lublinie

1. Wymyśl hasło promujące konferencję o negocjacjach biznesowych z Brianem Tracy w Lublinie.
2. Swój pomysł (jeden lub więcej) na hasło zgłoś poprzez specjalny formularz. Masz na to czas do 10 sierpnia, do godz. 23:59.
3. Maksymalnie 10 najlepszych pomysłów na hasło, które wybierze Komisja Konkursowa, przejdzie do etapu finałowego, w którym zdecyduje głosowanie na Facebooku. Etap finałowy rozpocznie się 15 sierpnia i potrwa do końca miesiąca.
4. Dwa bezpłatne bilety „Silver” na konferencję z Brianem Tracy w Lublinie oraz nagrody pocieszenia (zniżki 25 proc. na zakup biletów „Silver” lub „Gold”) trafią do autorów pomysłów, które zdobędą największą ilość „polubień” w trakcie głosowania na Facebooku.

Do dzieła, bilety czekają! Konkurs jest prowadzony przez Organizatora wydarzenia – Fundację TYGIEL. Więcej informacji o zabawie znajdziesz w regulaminie.


Więcej informacji o konferencji i Brianie Tracy

Lublin to pierwsze miasto w Polsce, w którym Brian Tracy zdecydował się poprowadzić konferencję z zakresu negocjacji. Do tej pory tematykę negocjacyjną poruszał tylko w innych krajach, na spotkaniach przeznaczonych dla dyrektorów i managerów największych firm świata m.in. IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte, Advisory, Commercial Union, ING Group oraz Coca Cola.

Lubelska konferencja Briana Tracy potrwa 7 godzin. Dlaczego warto wziąć w niej udział? Przede wszystkim po to by nauczyć się jak:

  • traktować każdą biznesową rozmowę jak potencjalną sytuację negocjacyjną,
  • planować i przygotowywać się do każdego rodzaju negocjacji,
  • odpowiednio dobierać i skutecznie wykorzystywać 6 podstawowych stylów negocjacji,
  • negocjować w taki sposób, by obydwie strony były zadowolone z finalnego rezultatu rozmów („win win”),
  • zarabiać lub oszczędzać o min. 20 proc. więcej na niemal każdej negocjowanej transakcji biznesowej.

Konferencję organizuje Fundacja na rzecz rozwoju i promocji nauki „Tygiel” oraz BestKariera.pl. Oficjalnymi partnerami wydarzenia są Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Organizacja Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan”, Lubelski Klub Biznesu, Biznes Mind oraz Toyota Auto Park.

Brian Tracy to światowej klasy ekspert w zakresie negocjacji, strategii zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Doświadczony mówca, autor oraz konsultant. Twórca Brian Tracy International oraz Brian Tracy University (jeden z największych portali edukacyjnych). Autor ponad 70 bestsellerów wydawanych na całym świecie i przetłumaczonych na 35 języków oraz 300 programów edukacyjnych audio&video. Wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya oraz Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie.

Polecam

Logo Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.