Brian Tracy w Lublinie

Brian Tracy pierwszy raz w Lublinie

Dzisiaj kilka słów o wydarzeniu, w którym „maczam palce” Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych mówców oraz liderów biznesu, po raz pierwszy wystąpi w Lublinie na specjalnym seminarium „Zostań Mistrzem Negocjacji”. Już 18 października br. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Etiuda zaprezentuje swój autorski program o prowadzeniu negocjacji biznesowych.

Lublin to pierwsze miasto w Polsce, w którym Brian Tracy zdecydował się poprowadzić seminarium z zakresu negocjacji. Do tej pory prezentował je tylko w innych krajach, na spotkaniach przeznaczonych dla dyrektorów i managerów największych firm świata m.in. IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte, Advisory, Commercial Union, ING Group oraz Coca Cola. Czy warto wybrać się na seminarium z udziałem Briana? Posłuchajcie co mam Wam do powiedzenia sam prowadzący.

Lubelskie seminarium będzie prowadzone wyłącznie przez Briana Tracy i potrwa ponad 5 godzin. Dlaczego warto wziąć w nim udział? Przede wszystkim po to by nauczyć się jak:

  • traktować każdą biznesową rozmowę jak potencjalną sytuację negocjacyjną,
  • planować i przygotowywać się do każdego rodzaju negocjacji,
  • odpowiednio dobierać i skutecznie wykorzystywać 6 podstawowych stylów negocjacji,
  • negocjować w taki sposób, by obydwie strony były zadowolone z finalnego rezultatu rozmów („win win”),
  • zarabiać lub oszczędzać o min. 20 proc. więcej na niemal każdej negocjowanej transakcji biznesowej.

Seminarium organizuje Fundacja na rzecz rozwoju i promocji nauki „Tygiel” oraz BestKariera.pl. Oficjalnymi partnerami wydarzenia są Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Organizacja Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan”, Lubelski Klub Biznesu, Biznes Mind oraz Toyota Auto Park.

Brian Tracy to światowej klasy ekspert w zakresie negocjacji, strategii zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Doświadczony mówca, autor oraz konsultant. Twórca Brian Tracy International oraz Brian Tracy University (jeden z największych portali edukacyjnych). Autor ponad 70 bestsellerów wydawanych na całym świecie i przetłumaczonych na 35 języków oraz 300 programów edukacyjnych audio&video. Wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya oraz Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie.

Polecam Waszej uwadze to wydarzenie. Więcej szczegółowych informacji oraz możliwość zakupu biletów na stronie „Negocjacje & Brian Tracy”, zapraszam również do śledzenia oficjalnego fan page’a wydarzenia. Nie odkładajcie decyzji na ostatnią chwilę, niższe ceny biletów obowiązują tylko do 30 czerwca.

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Pierwszy „Pop-Up Biznesowy” w Lublinie
  2. Pierwszy TEDx w Lublinie. Zainspiruj się, by inspirować!
  3. "Inbound marketing" Brian Halligan i Dharmesh Shah

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.