Brian Tracy w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #59

Idą wakacje. Ostatnie czerwcowe wydarzenie, jakie miałem na liście –warsztaty Lublin Jams #3, właśnie zostało przeniesione na jesień. Nie oznacza to jednak, że piszę o niczym. Mam dla Was zaproszenie do udziału w konkursie, gdzie możecie wygrać wejściówkę na konferencję z Brianem Tracy w Lublinie, a także kod rabatowy na zakup biletów na to wydarzenie.


Na pewno pamiętacie, iż wspomagam od strony marketingowej organizatorów październikowej konferencji o negocjacjach biznesowych, którą w Lublinie poprowadzi Brian Tracy (18 października, Etiuda). Pisałem o tym na blogu kilka tygodni temu. Co to oznacza dla Was?

Po pierwsze, zapraszam Was do udziału w szybkim i prostym konkursie, który wystartował wczoraj na fan page’u „NegocjKonkurs Brian Tracy w Lublinieacje Biznesowe & Brian Tracy”. Do wygrania jest wejściówka na konferencję z Brianem Tracy w Lublinie oraz specjalne zniżki na zakup biletów (2 x 50 proc oraz 2 x 20 proc. zniżki). Zadanie konkursowe? Wystarczy w najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie „Co wyróżnia wybitnych negocjatorów”. Na Wasze pomysły czekamy do 30 czerwca, pod postem konkursowym TUTAJ.

Po drugie, przypominam o specjalnym kodzie rabatowym na zakup biletów (zniżka 10 proc.), jaki przygotowałem dla Czytelników mojego bloga oraz newslettera. Jak skorzystać ze zniżki? Zajrzyjcie na stronę www.negocjacjebriantracy.evenea.pl i przy zamawianiu biletów wpiszcie w polu „kod promocyjny” – RabatJL10 – i gotowe. Kod obowiązuje na bilety „Silver” oraz „Gold” i jest ważny tylko do 30 czerwca. Warto z niego skorzystać jeszcze w tym miesiącu, bo od 1 lipca ceny biletów idą mocno w górę. W razie jakichkolwiek pytań piszcie do mnie na jlipski@bieleckilipski.pl.

Ok, przejdźmy teraz do zapowiedzi bezpłatnych wydarzeń.

CZERWCOWE WYDARZENIA
Marketing, zarządzanie, social media:

Szkolenie „Nanoświadomość w biznesie” – 22 czerwca, Business Link Lublin, start o godz. 17:00. Prowadzący: Adam Suliga. Więcej informacji i rejestracja.

IT&Startups:
Spotkanie Polish SQL Server User Group (PLSSUG Lublin)
– 22 czerwca, ul. Związkowa 26, start o godz. 17:00. Prelegenci: Andrzej Hładki i Michał Sadowski. Więcej informacji i rejestracja.

JESIENNE WYDARZENIA
1. „Startup Weekend Lublin” 
– odbędzie się w październiku.
2. Spotkanie „Google Developer Group #5” – 26 października, Pub u Szewca, start o godz. 19:00. Więcej informacji i rejestracja.
3. Konferencja „EXPERT SUMMIT 2016 – All about Microsoft technologies”
– 9 listopada, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.
4. „Warsztaty innowacji społecznych Lublin Jams #3” – odbędą się jesienią, czekam na info od Organizatorów. Więcej informacji.

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.Do usłyszenia za tydzień.

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #58
  2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #57
  3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #55
  4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #56
  5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #54

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.