Brian Tracy w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #58

W tym tygodniu mam dla Was kod z 10 proc. zniżką na konferencję z Brianem Tracy w Lublinie oraz zapowiedzi seminarium „Iran – przyszłość polskiego eksportu”, szkolenia „Nanoświadomość w biznesie” oraz spotkania Polish SQL Server User Group (PLSSUG Lublin).

Wspominałem w zeszłym tygodniu, iż „maczam” palce w październikowym seminarium o negocjacjach biznesowych, które w Lublinie poprowadzi sam Brian Tracy (18 października, Etiuda). Nie będę tu wchodził w szczegóły, bo pisałem już o wydarzenie w osobnym wpisie na blogu. Jeżeli myślicie o udziale w seminarium z Brianem, mam dla Was specjalny kod rabatowy (zniżka 10 proc. na bilety). Jak z niego skorzystać? Zajrzyjcie na stronę www.negocjacjebriantracy.evenea.pl i przy zamawianiu biletów wpiszcie w polu „kod promocyjny” – RabatJL10 – i gotowe. Kod obowiązuje na bilety „Silver” oraz „Gold” i jest ważny do 30 czerwca. Warto z niego skorzystać jeszcze w tym miesiącu, bo od 1 lipca ceny biletów idą mocno w górę. W razie jakichkolwiek pytań śmiało piszcie do mnie na jlipski@bieleckilipski.pl.

Ok, przejdźmy teraz do zapowiedzi bezpłatnych wydarzeń.

CZERWCOWE WYDARZENIA
Marketing, zarządzanie, social media:

1. Konferencja „Nauka-Biznes-Dotacje” w ramach Lubelskich Dni Nauki i Biznesu – 14 czerwca/15 czerwca, Lubelskie Centrum Konferencyjne, godz. 8:00-19:00. Więcej informacji.
2. „Panel dla Kobiet Biznesu” (podczas Lubelskich Dni Nauki i Biznesu” – 15 czerwca, Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 11:00. Więcej informacji.
3. NOWOŚĆ! Szkolenie „Nanoświadomość w biznesie” – 22 czerwca, Business Link Lublin, start o godz. 17:00. Prowadzący: Adam Suliga. Więcej informacji i rejestracja.

IT&Startups:
NOWOŚĆ! Spotkanie Polish SQL Server User Group (PLSSUG Lublin)
– 22 czerwca, ul. Związkowa 26, start o godz. 17:00. Prelegenci: Andrzej Hładki i Michał Sadowski. Więcej informacji i rejestracja.

Pozostałe:
1. NOWOŚĆ! Seminarium „Iran – przyszłość polskiego eksportu”
– 16 czerwca r. o godzinie 10:00 w Siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, ul. Grottgera 4, Lublin sala 371a, piętro III. Więcej informacji i rejestracja.
2. „Warsztaty innowacji społecznych Lublin Jams #3” – 27/28 czerwca, od godz. 10:00 do 18:00. Więcej informacji.

JESIENNE WYDARZENIA
1. „Startup Weekend Lublin” 
– odbędzie się w październiku.
2. Spotkanie „Google Developer Group #5” – 26 października, Pub u Szewca, start o godz. 19:00. Więcej informacji i rejestracja.
3. Konferencja „EXPERT SUMMIT 2016 – All about Microsoft technologies”
– 9 listopada, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.

 

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.Kolejny czerwcowy newsletter już za tydzień!

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #52
  2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #56
  3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #57
  4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #50
  5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #51

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.