Bezpłatne szkolenia w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #57

„Pitch – przedstaw swój pomysł inwestorowi”, „KidsTech”, „Jak zarabiać na mediach lokalnych”, „Recamp.local – Lublin #4”, „Lublin-Jams 3” i specjalny kod rabatowy na pierwsze seminarium Briana Tracy w Lublinie. To wszystko przygotowałem specjalnie dla Was w najnowszym numerze newslettera.


Zacznijmy od niespodzianki. Pisałem Wam ostatnio, że „maczam” palce w październikowym seminarium o negocjacjach biznesowych, które w Lublinie poprowadzi sam Brian Tracy (18 października, Etiuda). Nie będę tu wchodził w szczegóły, bo pisałem już o wydarzenie w osobnym wpisie na blogu. Jeżeli myślicie o udziale w seminarium z Brianem, mam dla Was specjalny kod rabatowy (zniżka 10 proc. na bilety). Jak z niego skorzystać? Zajrzyjcie na stronę www.negocjacjebriantracy.evenea.pl i przy zamawianiu biletu/biletów wpiszcie w polu „kod promocyjny” – RabatJL10 – i gotowe. Kod obowiązuje na bilety „Silver” oraz „Gold” i jest ważny do 30 czerwca. Warto z niego skorzystać jeszcze w tym miesiącu, bo od 1 lipca ceny biletów idą mocno w górę. W razie jakichkolwiek pytań śmiało piszcie do mnie na jlipski@bieleckilipski.pl.

Wróćmy teraz do zapowiedzi bezpłatnych wydarzeń. Zapraszam do lektury!


CZERWCOWE WYDARZENIA

Marketing, zarządzanie, social media:

1. „FuckUp Nights vol. 5” – 8 czerwca, Wirydarz Centrum Kultury (spotkanie pod chmurką), start o godz. 21:00. Prelegenci: Andrzej Jachim (Vena Art). Więcej informacji i rejestracja.
2. Konferencja „Nauka-Biznes-Dotacje” w ramach Lubelskich Dni Nauki i Biznesu – 14 czerwca/15 czerwca, Lubelskie Centrum Konferencyjne, godz. 8:00-19:00. Więcej informacji.
3. „Panel dla Kobiet Biznesu” (podczas Lubelskich Dni Nauki i Biznesu” – 15 czerwca, Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 11:00. Więcej informacji.


IT&Startups:
1. „Startup Mixer – Czas na Biznes”
– 4 czerwca, Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 15:00. Prelegenci: Adam Kuzdraliński (Nexbio, Vitagenum), Mariusz Łobejko (Edge One Solutions), Max Stempniewicz (Microsoft). Więcej informacji i rejestracja.
2.„Open Day Sii Lublin”
– 7 czerwca, ul. Tadeusza Szeligowskiego, start o godz. 15:00. Więcej informacji.
3. NOWOŚĆ! Spotkanie „Pitch – przedstaw swój pomysł inwestorowi” – 9 czerwca, Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości FRL (Dr. Męcz. Majdanka 181), start o godz. 17:30. Więcej informacji i rejestracja.
4. „Geek Girls Carrots #11” – 9 czerwca, Padbar Lublin, start o godz. 11:00. Prelegentki:  Marta Zdunek i Daria Zawada (CD PROJEKT RED). Więcej informacji i rejestracja.
5. NOWOŚĆ! Event technologiczny dla dzieci „KidsTech” – 10/11 czerwca, Gala Lublin, start o godz. 10:00. Więcej informacji.
6. Konferencja informatyczna „WySPA.IT”
– 10 czerwca, WSPiA Lublin, start o godz. 8:30. Więcej informacji i rejestracja.

Pozostałe:
1. NOWOŚĆ! Szkolenie „Jak zarabiać na mediach lokalnych” – 8 czerwca
, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, start o godz. 10:00. Więcej informacji i rejestracja.
2. NOWOŚĆ! Spotkanie dla branży nieruchomości „Recamp.local – Lublin 4”
– 9 czerwca, Locomotiva, start o godz. 19:00. Więcej informacji i rejestracja.
3. NOWOŚĆ! „Warsztaty innowacji społecznych Lublin Jams #3” – 27/28 czerwca, od godz. 10:00 do 18:00. Więcej informacji.


JESIENNE WYDARZENIA

1. „Startup Weekend Lublin” – odbędzie się w październiku.
2. Spotkanie „Google Developer Group #5” – 26 października, Pub u Szewca, start o godz. 19:00. Więcej informacji i rejestracja.
3. Konferencja „EXPERT SUMMIT 2016 – All about Microsoft technologies”
– 9 listopada, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.



Do usłyszenia za tydzień.

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!



Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #56
  2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #55
  3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #52
  4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #54
  5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #51

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.