Bezpłatne szkolenia Lublin

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #32

W ostatnim tygodniu listopada polecam Waszej uwadze wtorkowy „MoM” oraz czwartkową „FuckUp Night Lublin”. Rzecz jasna to nie koniec fajnych wydarzeń. Sprawdźcie pełny rozkład jazdy!


W minionym tygodniu zaliczyłem tylko i aż „TEDxLublin”. Ekipa Piotrka Wojciechowskiego po raz kolejny odwaliła kawał świetnej roboty, więc czapki z głów. Było naprawdę super, na pewno podobało mi się bardziej niż w 2014 r. Kto nie był, niech żałuje – zwłaszcza przegapienia wystąpień Jacka Santorskiego i Tomasza Knapika.

W końcówce listopada też sporo się dzieje, więc na pewno możecie złapać trochę wiedzy oraz inspiracji przed nadchodzącymi Świętami. Skorzystam jeszcze z okazji i zaproszę Was na I urodziny Business Linku, które odbędą się 16 grudnia br. W programie wydarzenia jest m.in. moja prezentacja, którą wygłoszę razem z Michałem Korbą (iWisher) i Łukaszem Fedorowiczem (Mataba). Opowiemy Wam o pierwszym e-booku o lubelskich startupach, który będzie miał premierę właśnie 16 grudnia.

Nad e-bookiem pracowaliśmy przez ostatnie 3 miesiące. Znajdziecie w nim wywiady z 16 lubelskimi startupowcami oraz innymi super kreatywnymi ludźmi, którzy tworzą nasz miejscowy ekosystem startupowy. E-book jest projektem niekomercyjnym, będzie dostępny za darmo i ukaże się na moim blogu. Na razie tyle, więcej szczegółów o tym projekcie będę ujawniał Wam w kolejnych newsletterach.


LISTOPADOWE ZAPOWIEDZI

Marketing, zarządzanie & social media:

 • Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #8” – na pewno będzie 24 listopada br. Prelegenci: Marcin Setlak i Ilona Szczotka. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie #2 „FuckUp Night” – 26 listopada br., Browar Perła. Prelegenci: Tomasz Małecki, Rafał Sadownik i Kamil Ruciński. Więcej informacji.

IT & Startupy:

 • Konferencja „Projektowanie opakowań. Design – Konkurencja – Biznes” – 24/25 listopada br., Lubelski Instytut Designu w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Więcej informacji i rejestracja.
 • Konferencja „IT Academic Day Kul.Net 2015” – 26 listopada br., ul. Konstantynów 1 l. start o o 8:30. Więcej informacji.
 • Targi „Kariera IT Lublin” – 28 listopada br., Hotel Mercure. Więcej informacji.
 • Listopadowe spotkanie „GameDev Fest” – 25 listopada br. Więcej informacji.

Pozostałe listopadowe wydarzenia:


ZAPOWIEDZI NA GRUDZIEŃ 2015 oraz początek 2016

 • #6 edycja konferencji „Goal” – 4/5 grudnia br., Wydział Ekonomiczny UMC. Motyw przewodni: „Generation of Active Leaders”. Więcej informacji.
 • „Tydzień coworkingu w Lublinie” – 7/11 grudnia br., Business Link Lublin. Więcej informacji.
 • Konferencja “IT Academic Day Politechnika Lubelska” – 8 grudnia br., start o godz. 9:00. Więcej informacji i rejestracja.
 • Barcamp „Game Dev Lublin” – 11 grudnia br.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie “Lbn Social #14 – 8 grudnia br., start o godz. 18:00. Prelegenci: Kamilia Miciuła i Andrzej Kidaj. Więcej informacji i rejestracja.
 • NOWOŚĆ! Szkolenie „Obsługa Microsoft Access” – 9 grudnia br., Business Link Lublin, start o godz. 17:00. Prowadzący: Mateusz Kozłowski. Więcej informacji i rejestracja.
 • NOWOŚĆ! Konferencja „Lublin Innovation Days” – 9/11 grudnia br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Prelegenci: Adam Kuzdraliński, prof. Wiesław L. Nowiński, Konrad Frontczak, Tomasz Małecki, Piotr Pietrzak i Kazimierz Murzyn. Więcej informacji i rejestracja.  
 • Pierwsze urodziny Business Link Lublin – 16 grudnia br., Business Link Lublin, start o godz. 17:30. A programie m.in. oficjalna premiera e-booka „Lubelskie Startupy 2015”. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie „GameDev Lublin” – 15 stycznia 2016 r.
 • „Lub Jam” – 29/31 stycznia 2016 r.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „Google Developer Group Lublin#2” – 26 lutego 2016 r., pub “U Szewca”, start o godz. 19:00. Motyw przewodni: „Mobilne rewolucje”. Więcej informacji i rejestracja.
 • „Startup Weekend Lublin” – chodzą słuchy, że odbędzie się w kwietniu 2016 r. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona.
Następny newsletter? Już 2 i 3 grudnia! Chcesz otrzymać newsletter e-mailem? Dołącz do grona subskrybentów. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe!
Do usłyszenia za tydzień!

Logo Jacek Lipski

 

Ps. UWAGA! Trwa druga edycja akcji #dlaDzieciakow organizowanej przez Karola Zielinskiego z Gdyni. Podobnie jak w zeszłym roku zbieramy pieniądze na prezenty świąteczne dla dzieci z kilkunastu domów dziecka z całej Polski i podobnie jak w zeszłym roku chciałbym zaproponować Wam wsparcie inicjatywy. Pomożecie? Więcej info o akcji znajdziecie w moim zeszłotygodniowym wpisie na blogu.

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #30
 2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #25
 3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #27
 4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #29
 5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #31

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.