Bezpłatne szkolenia w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #31

Nowy tydzień, nowy „szkoleniowy” rozkład jazdy. We wtorek 2 szkolenia dla startupów i „WordUp”, w środę „Aula” i spotkanie Google Developer Group, a w czwartek meeting fanów mediów społecznościowych. Do tego sobotni „TEDxLublin” i mamy komplet.   

U mnie tym razem kiepsko z czasem, więc wybieram się tylko nad „TEDx”. Jesteście bardziej dyspozycyjni? W listopadzie i na początku grudnia na pewno nie będziecie się w Lublinie nudzić. Sprawdźcie pełny harmonogram!


LISTOPADOWE ZAPOWIEDZI

Marketing, zarządzanie & social media:

 • Spotkanie „Czwartek Social Media Lublin” – 19 listopada, Browar Grodzka, start o godz. 18:00. Prelegenci: Paweł Klikowicz i Dagmara Pakulska. Więcej informacji.
 • Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #8” – na pewno będzie 24 listopada br. Prelegenci: Marcin Setlak i Ilona Szczotka. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie #2 „FuckUp Night” – zapowiedziane na 26 listopada br. w Browarze Perła. Więcej informacji.


IT & Startupy:

 • NOWOŚĆ! Szkolenie „Stwórz niepowtarzalny model biznesowy swojego startupu” – 17 listopada br., Inkubator Przedsiębiorczości na ul. Dr. Męcz. Majdanka 181, start o godz. 17:00. Prowadzący: Andrzej Zbroja. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie „WordUp Lublin” – 17 listopada br., Caffe Trybunalska, start o 18:00. Prelegenci: Tomasz Dziuda. Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie „Nowe technologie” Google Developer Group Lublin –  18 listopada br., Pub „U Szewca”, godz. 19:00. Agenda i lista prelegentów w przygotowaniu. Więcej informacji i rejestracja.
 • NOWOŚĆ! Konferencja „Projektowanie opakowań. Design – Konkurencja – Biznes” – 24/25 listopada br., Lubelski Instytut Designu w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Więcej informacji i rejestracja.
 • Konferencja „IT Academic Day Kul.Net 2015” – 26 listopada br., ul. Konstantynów 1 l. starto o 8:30. Więcej informacji.
 • Targi „Kariera IT Lublin” – 28 listopada br., Hotel Mercure. Więcej informacji.
 • Listopadowe spotkanie „GameDev Fest” – 18 i 25 listopada br. Więcej informacji.


Pozostałe listopadowe wydarzenia:


ZAPOWIEDZI NA GRUDZIEŃ 2015 oraz początek 2016

 • NOWOŚĆ! #6 edycja konferencji „Goal” – 4/5 grudnia br., Wydział Ekonomiczny UMC. Motyw przewodni: „Generation of Active Leaders”. Więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! „Tydzień coworkingu w Lublinie” – 7/11 grudnia br., Business Link Lublin. Więcej informacji.
 • NOWOŚĆ! Konferencja “IT Academic Day Politechnika Lubelska” – 8 grudnia br., start o godz. 9:00. Więcej informacji i rejestracja.
 • Barcamp „Game Dev Lublin” – 11 grudnia br.
 • Pierwsze urodziny Business Link Lublin – dostałem cynk od Organizatorów, że będą w połowie grudnia!
 • Spotkanie „GameDev Lublin” – 15 stycznia 2016 r.
 • „Lub Jam” – 29/31 stycznia 2016 r.
 • „Startup Weekend Lublin” – chodzą słuchy, że odbędzie się w kwietniu 2016 r. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona.

Następny newsletter? Już 25 i 26 listopada! Chcesz otrzymać newsletter e-mailem? Dołącz do grona subskrybentów. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe!


 


Korzystając z okazji, mam do Was jeszcze jedną prośbę…

dladzieciakow-facebook-cover

Wystartowała druga edycja akcji #dlaDzieciakow organizowanej przez Karola Zielinskiego z Gdyni. Podobnie jak w zeszłym roku zbieramy pieniądze na prezenty świąteczne dla dzieci z kilkunastu domów dziecka z całej Polski i podobnie jak w zeszłym roku chciałbym zaproponować Wam wsparcie inicjatywy. Pomożecie? Więcej info o akcji znajdziecie w moim wczorajszym wpisie na blogu. Możecie też przeczytać krótki wywiad z Karolem, który opublikowałem w styczniu. Polecam też rzucić okiem na oficjalne video akcji!


Lubelskie wydarzenia zapowiadałem ja 
– bloger II klasy

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #28
 2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #25
 3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #29
 4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #30
 5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #27

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.