Szkolenia Lublin

Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #17

Saharyjskie upały dały się chyba we znaki organizatorom wszystkich wydarzeń branżowych w Lublinie. Jedyna nowość, jaką dla Was znalazłem, to kolejny „Business Mixer”, z tym że trzeba będzie poczekać aż do 4 września.

 

Wygląda na to, że w najbliższym tygodniu mamy przerwę. Polecam wykorzystać ten czas na wysłanie zgłoszenia na wrześniowy „Business Mixer”. W roli prelegenta wystąpi Tomasz Karwatka, CEO w Divante, jednej z największych agencji eCommerce w Europie. Miałem okazję uczestniczyć w jego zajęciach w ramach kursu „Certyfikowany On-Line Marketing Manager” i muszę przyznać, że zrobił na mnie duże wrażenie. Podobnie zresztą jak sierpniowy „Business Mixer”, o czym możecie przeczytać w osobnym wpisie na blogu.

Business Mixer

Tak na marginesie, wróciłem do starego zwyczaju pisania krótkich KonfoNotek, z wydarzeń w których uczestniczę. Na razie nadrabiam zaległości czerwcowe, także zapraszam do przeczytania relacji ze spotkania Watify Lublin.


MARKETING i ZARZĄDZANIE

 • Spotkanie „Jak sprzedawać więcej, gdy konkurencja zaniża ceny” – 19 sierpnia br., Hotel Focus, godz. 18:00 – 20:00. Prowadzący: Paweł Królak. Więcej informacji i rejestracja. 
 • Szkolenie „Promocja podmiotu w internecie” – 20 i 21 sierpnia br., KAM Sp. z o.o., ul. Bernardyńska 3. Więcej informacji.
 • Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #5” – organizatorzy zapowiedzieli kolejne spotkanie z cyklu „MoM”, ale nie podali jeszcze szczegółów. Dam znać, jak tylko się czegoś dowiem.


IT & STARTUPY

 •  „Ludum Dare 33” – 21/24 sierpnia br., MakerSpace Lublin. „Ludum Dare” to ogólnoświatowe zawody dla pasjonatów tworzenia gier. Więcej informacji i rejestracja.  
 • Hackhaton „LublinCode. Koduj dla Lublina” – 24/25 października br.. To 36 godzinny maraton kodowania organizowany w Lubelskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Frezerów 3. Start o godz. 8:00. Więcej informacji i rejestracja.


JESIENNE ZAPOWIEDZI

 • NOWOŚĆ! „Business Mixer” – 4 września br., Business Mixer Lublin. Prelegent: Tomasz Karwatka, CEO Divante. Start o godz. 17:30. Więcej informacji i rejestracja.
 • „FuckUp Nights” – po raz pierwszy w Lublinie, 17 września br. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, godz. 20:00 – 22:00. Więcej informacji.
 • Targi „Wzory w Lublinie – po raz pierwszy w Lublinie, 26 i 27 września br. w Centrum Kultury. Więcej informacji.
 • Konferencja „Expert Summit 2015 – All about Microsoft Technologies” – 5 listopada br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.


Ogłoszenie parafialne nr 1
Podoba Ci się szkoleniowo-edukacyjne zestawienie z Lublina? Chcesz dostawać je e-mailem w sobotę o poranku? Zapisz się na newsletter – wpisz swój e-mail w poniższym okienku, kliknij „subscribe” i gotowe!


 


Ogłoszenie parafialne nr 2

Na początku miesiąca w odpaliłem drugi newsletter – „EduHacker Newsletter”. Dlaczego warto zasubskrybować EduHackera? Dokładnie po to, by raz w miesiącu otrzymać e-mail z listą najciekawszych i najnowszych kursów internetowych (MOCC), e-magazynów, e-booków, raportów oraz pozostałych e-publikacji dostępnych w sieci za darmo. Tematyka? Wyłącznie biznesowa – marketing, zarządzanie, design, IT, startupy oraz e-commerce. Brzmi interesująco? Sprawdź szczegóły!


Ogłoszenie parafialne nr 3
Wczoraj razem z Michałem Korbą z iWishera uruchomiliśmy fan page „Lubelskie Startupy”. Interesują Was newsy ze świata lubelskich startupów oraz zapowiedzi najciekawszych imprez branżowych? Zapraszamy do polubienia strony. 


Ogłoszenie parafialne nr 4

Newsletter #18 opublikuję na blogu 20 sierpnia (czwartek), a 21 sierpnia (piątek) pojawi się na Waszych skrzynkach. Jeżeli chcecie by znalazło się w nim Wasze wydarzenie, dajcie znać.


Lubelskie wydarzenia zapowiadałem ja
– bloger II klasy, Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #15
 2. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #16
 3. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #14
 4. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #12
 5. Szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #11

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.