Konkurs! Podziel się historią i wygraj iPada 4, Samsunga Galaxy lub czytnik Kindle

Data wpisu7 grudnia 2013 Ilość komentarzy0

Post Wygraj i Pada 4Drogi Czytelniku, jest konkurs z fajnymi nagrodami do wygrania. Apple iPad 4, Samsung Galaxy, czytnik Kindle – jeszcze tylko do niedzieli (do 23:59) masz czas, by o nie powalczyć. Idea konkursu jest prosta. Nagradzamy 15 najciekawszych historii. Historii o tym jak Program Operacyjny Kapitał Ludzki na Lubelszczyźnie (fundusze unijne m.in. na szkolenia, własną działalność oraz szkoły i przedszkola) wpłynął na Twoje życie. Co Ty na to? Zainteresowany?

Pierwszy wpis po dłuższej przerwie. Dawno się nie odzywałem, ale mam dobrą „wymówkę”. Niebawem zdradzę jak jej (a właściwie jemu) na imię. Wracając do tematu zapowiedzianego w tytule postu, od razu wyjaśniam, że to nie jest konkurs organizowany na moim blogu. Prowadzę go w ramach swoich obowiązków zawodowych dla jednego z Klientów Veny Art (agencja, w której obecnie pracuję). Czas ucieka, do niedzieli coraz bliżej – przejdźmy zatem do rzeczy, która z pewnością interesuje Cię najbardziej.


Jak powalczyć o nagrody w konkursie „Lubelskie Historie POKL”?
To proste. Wystarczy podzielić się na Facebooku historią związaną z POKL. Z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki skorzystało ponad 420 tys. mieszkańców Lubelszczyzny. To oznacza, że prawie co piąty mieszkaniec regionu miał z nim do czynienia. Celem konkursu jest zebranie i zachowanie chociaż małej części pozytywnych historii związanych z POKL, tak by nie zostały zapomniane.

 

POKL na FB POKL Lubelskie

Jak wziąć udział w konkursie?
Chcesz wygrać iPada 4, Samsunga Galaxy S III mini, czytnik Kindle lub album fotograficzny?

Na Twoją odpowiedź czekamy do 08 grudnia 2013 r. Nagrody powędrują do autorów 15 najciekawszych odpowiedzi. Podejmujesz wyzwanie? Jeżeli tak, najwyższy czas zabrać się za opisanie Twojej lubelskiej historii POKL.

 


Jak opisać historię wpływu lubelskiego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Twoje życie?

Zastanów się, z którym z obszarów wspieranych przez Program Operacyjny Kapitał Ludzki zetknąłeś się przynajmniej raz w latach 2007-2013. POKL wspierał następujące obszary: wiedza, wsparcie szkół i przedszkoli, edukacja zawodowa, kompetencje pracowników oraz wsparcie dla przedsiębiorstw.


PRZYKŁAD

Brałeś udział w szkoleniu zawodowym dofinansowanym ze środków POKL? Twoje dziecko chodziło lub chodzi do przedszkola, które powstało dzięki dofinansowaniu z POKL? A może Twój znajomy zdobył nową pracę, dzięki kwalifikacjom zdobytym na szkoleniu wspieranym przez POKL?

Opisz krótko, zwięźle i na temat swoje wrażenia. Nie musisz pisać wypracowania. Wystarczą 2/3 treściwe zdania, do których możesz dołączyć zdjęcie (ale to nie jest obowiązkowe). Pamiętaj, że najważniejszy jest oryginalny pomysł. Pomysł najlepiej oddający zmianę, jaka zaszła w życiu Twoim lub Twojego otoczenia, dzięki lubelskiemu Programowi Operacyjnemu Kapitał Ludzki.

Przypominam, że na Twoją historię POKL czekamy tylko do 08 grudnia br. (niedziela, do 23:59).


Gdzie szukać dodatkowych informacji o konkursie?

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na tablicy fan page’a „Zarażeni Wiedzą”  oraz w regulaminie. Szczegółowe informacji o lubelskim POKL są dostępne na stronie EFS Lubelskie. Tak na marginesie, dopowiem tylko że konkurs jest częścią kampanii POKL „Wejdź na wyższy poziom” (patrz spot kampanii).

Zapraszam do udziału w konkursie „Lubelskie historie POKL”!


Pozdrawiam

Jacek Lipski

Ps. już za tydzień (w sobotę, 15 grudnia) będę miał dla Was konkurs organizowany bezpośrednio przez blog. Odezwę się ze szczegółami za kilka dni.

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.