Na Lublin spadły tajemnicze skrzynie. Pierwszy desant wiosny?

akcja Szybko Zleciało

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wczesnych godzinach porannych na 5 lubelskich ulicach wylądowały gigantyczne skrzynie. Stoją na Rondzie Bohaterów Monte Cassino-Zana, za Ratuszem (Arkady), niedaleko Zamku, obok Mosiru i na Okopowej. Nikt nie wie co jest w środku. Nikt do tej pory nie odgadł kto stoi za akcją. Jak myślicie o co chodzi? Rozwiązanie lubelskiej zagadki dopiero 04 kwietnia. 

 

Niestety tym razem nie mogę Wam zdradzić szczegółów, ponieważ nie jestem biernym obserwatorem całego zamieszania („maczam w tym palce”). Wskazówek do rozwiązania zagadki szukajcie w filmowej relacji z porannego nalotu na Lublin.

 

Podobało się? Zapraszam zatem na oficjalny fan page akcji „SZYBKO ZLECIAŁO”. 

Z wyrazami szacunku

Wasz bloger II klasy

Jacek Lipski

Ps. o akcji możecie już przeczytać na stronie portalu „Marketing przy Kawie”. 

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. 5 powodów dla których Lublin powinien zostać Europejską Stolicą Kultury 2016! Oraz 5 powodów dlaczego Lublin ESK nie został…
  2. Pierwszy TEDx w Lublinie. Zainspiruj się, by inspirować!
  3. Pierwszy wpis na nowym blogu!

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.