Od reklamy nie uciekniesz…

Reklama w windzieNie ma takiego miejsca na świecie, gdzie nie dopadną Cię pomysłowi marketingowcy. Przesadzam? W autobusie, metrze, na przystanku. W sklepie małym i dużym. Na dworcu i lotnisku. W szkole i w urzędzie. Bywa, że nawet w toalecie. Reklama jest po prostu wszędzie. Atakuje bez wytchnienia. Nie zostawia ani chwili swobody.

Jakiś czas temu dopadła mnie…w windzie, co widać na załączonym obrazku. Pomysłowe rozwiązanie, ale czy skuteczne? Zastanawiam się, czy osaczanie potencjalnego klienta w każdym dostępnym miejscu to naprawdę taki dobry pomysł? Zwłaszcza w świecie, gdzie coraz bardziej liczy się sympatia do marki, a nie tylko jej znajomość… 😈

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).