Od reklamy nie uciekniesz…

Reklama w windzieNie ma takiego miejsca na świecie, gdzie nie dopadną Cię pomysłowi marketingowcy. Przesadzam? W autobusie, metrze, na przystanku. W sklepie małym i dużym. Na dworcu i lotnisku. W szkole i w urzędzie. Bywa, że nawet w toalecie. Reklama jest po prostu wszędzie. Atakuje bez wytchnienia. Nie zostawia ani chwili swobody.

Jakiś czas temu dopadła mnie…w windzie, co widać na załączonym obrazku. Pomysłowe rozwiązanie, ale czy skuteczne? Zastanawiam się, czy osaczanie potencjalnego klienta w każdym dostępnym miejscu to naprawdę taki dobry pomysł? Zwłaszcza w świecie, gdzie coraz bardziej liczy się sympatia do marki, a nie tylko jej znajomość… 😈

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

No related posts.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.

  • Niedobry… i obydwaj o tym wiemy, ale my jesteśmy subtelni 🙂

    • Subtelność to pożądana cecha. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach…

  • Jak jedziesz na 2-gie czy 3-cie piętro to nie zdążysz przeczytać 🙂

    Generalnie każda forma reklamy jest dobra, ale pod warunkiem, że jest to reklama dobrze zrobiona i miejsce, w którym ona się znajduje to miejsce, gdzie znajduje się odpowiednia grupa docelowa.

    Ja ogólnie tego typu form reklamy nie lubię, ale nie twierdzę, że nie bywają skuteczne.

    • Blok, w którym mieszkam, mam 4 piętra, więc czasu na przeczytanie nie ma zbyt wiele. Nie wiem, czy takie reklamy są skuteczne czy nie. Dla mnie to lekka przesada, ale być może jestem wyjątkiem.