Gdzie bywam

Boardroom„Teorii marketingu nauczę Cię w jeden wieczór, ale marketerem będziesz stawał się całe życie” – zdanie pochodzące z książki Philipa Kotlera najlepiej oddaje istotę tej stronki. Już tłumaczę o co chodzi. Marketingowiec, a zwłaszcza komunikator, nigdy nie może powiedzieć, że nie ma czasu na naukę. Dlaczego? Cytując klasyka – „to oczywista oczywistość”.

 

 

Każdy z nas musi być w swojej pracy trochę Człowiekiem Renesansu. Wymaga się od nas, m.in: znajomości copywritingu, grafiki użytkowej, zmysłu, HTML, SEO i można by tak długo wymieniać. W takim wypadku jedną z najważniejszych rzeczy jest obranie kursu na ciągły rozwój. Na tej stronce zamierzam więc umieszczać zapowiedzi szkoleń, seminariów, warsztatów, kursów, wystaw, targów i innych eventów, na które się wybieram (bądź rozważam udział), po to by się rozwijać.

 

Gdzie w 2013 r. zamierzam szukać wiedzy i inspiracji? Na pewno w Lublinie (przeprowadzka z Wawy stała się faktem)?

 

Ciąg dalszy nastąpi…

…tymczasem zapraszam do przeczytania recenzji kilku szkoleń i warsztatów, w których miałem przyjemność uczestniczyć  w minionych latach. Sprawdź, czy są warte Twojej uwagi i czasu:

 

W najbliższym czasie opublikuję kolejne recenzje i zapowiedzi szkoleń!

Pozdrawiam

Jacek Lipski