Zatrudnię ogarniętego technologicznie handlowca w Lublinie – B&L Consulting

Startuję z nowym projektem dla marki inteligentnych domów (smart home) i potrzebuję do jego realizacji handlowca. Zadania? Sprzedaż systemów smart home klientom indywidualnym oraz pozyskiwanie partnerów handlowych (B2B). Praca głównie w Lublinie, choć od czasu do czasu pewnie trafi się jakiś wyjazd poza miasto (głównie na terenie województwa lubelskiego). Pełny etat, umowa o pracę, termin startu: najlepiej od stycznia 2019 r. Coś dla Ciebie? Sprawdź szczegóły i odezwij się do mnie lub podeślij link znajomym (za co z góry dziękuję).

Szukam osoby zainteresowanej technologią (smart home, automatyka budynkowa, itp.), z zacięciem sprzedażowym, która chciałaby się zaangażować w projekt wdrażania na rynek nowej marki smart home, jaki B&L Consulting realizuje dla jednego z klientów. Na pewno potrzebne jest doświadczenie sprzedażowe, bo to nie jest praca dla debiutanta. Oczekuję samodzielności (bo nie lubię pokazywać wszystkiego palcem), niezależności (bo nie przepadam za „potakiwaczami”) oraz kreatywności (bo stwarzam warunki do realizacji własnych pomysłów, zamiast mówić Ci co masz robić). 😊  

Stanowisko pracy: Handlowiec (Przedstawiciel Handlowy)

Lokalizacja: Lublin (możliwe wyjazdy służbowe na terenie woj. lubelskiego)             

O firmie: B&L Consulting z siedzibą w Lublinie działa na rynku od grudnia 2015 r. Specjalizujemy się w opracowywaniu strategii marketingowych dla MŚP, projektach internacjonalizacyjnych (wprowadzanie firm i marek na rynki zagraniczne) oraz audytach wzorniczych. Prowadzimy również działalność szkoleniową (marketing, komunikacja marketingowa, Business Model Canvas i Value Proposition Canvas) oraz zapewniamy mniejszym firmom i startupom stałą obsługę marketingową.            

Czym będziesz się zajmował/zajmowała w B&L Consulting?

  • Aktywna sprzedaż systemów smart home klientom indywidualnym (głównie w terenie)
  • Poszukiwanie i negocjowanie warunków współpracy z partnerami biznesowymi
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych
  • Współudział w tworzeniu planów sprzedażowych oraz programów wspierających sprzedaż dla nowej marki
  • Współudział w tworzeniu planów marketingowych oraz kreowaniu materiałów BTL dla nowej marki
  • Zbieranie informacji o rynku i konkurencji

Czego oczekuję?    
1. Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
2. Umiejętności sprzedażowych
3. Doświadczenia w sprzedaży – przydałoby się, choć jeżeli go nie posiadasz, a spełniasz pozostałe wymagania, to też z chęcią z Tobą porozmawiam. 🙂
4. Dobrej organizacji pracy i ogólnego „ogarnięcia życiowego”
5. Umiejętności obsługi pakietu Office (Word, Excel, Power Point)
6. Czynnego prawa jazdy kat. B
7. Wykształcenia – preferowane techniczne

Co oferuję?
1. Wynagrodzenie – podstawa 2 000 zł netto miesięcznie + prowizja od sprzedaży (szczegóły podam w trakcie indywidualnych rozmów)
2. Umowę o pracę 
3. Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, zwrot kosztów za benzynę oraz pozostałych kosztów podróży służbowych)
4. Niezbędne szkolenia produktowe, marketingowe i sprzedażowe
5. Możliwość zdobycia doświadczenia przy wdrażaniu na rynek marki smart home

Brzmi interesująco? Prześlij swoje CV (list motywacyjny zbędny) i spotkajmy się, by pogadać o szczegółach. Kontakt: Jacek Lipski, 501 425 828, j.lipski@bl-consulting.eu .

Ps. tu możesz sprawdzić z kim będziesz miał/miała na co dzień „do czynienia” w pracy: www.jaceklipski.com.pl . 🙂 Aha, byłbym zapomniał. Do CV dopisz proszę koniecznie poniższą klauzulę (takie jest prawo).

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji w B&L Consulting Jacek Lipski (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 t.j. z późn. zm.). Zostałem poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

Zapraszam do aplikowania

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Zatrudnię Asystenta/Asystentkę w firmie konsultingowej w Lublinie – B&L Consulting

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.