Bezpłatne szkolenia w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #63

Triumfalny powrót po ponad półrocznej przerwie. Na razie odbudowuję pełną listę eventów, więc newsletter z zapowiedziami najciekawszych i bezpłatnych szkoleń wydarzeń specjalistycznych w Lublinie będzie ukazywał się raczej co 2 tygodnie, a nie co tydzień. Dzisiaj rzućcie okiem na styczniowe zestawienie.


Kolejność jak zawsze chronologiczna. Jeżeli jakiegoś wydarzenia brakuje na liście, koniecznie dajcie znać, uzupełnię.


Styczniowe wydarzenia

1. Wtorek, 24 stycznia – spotkanie „Przedsiębiorczość bez tajemnic” w Business Link Lublin, godz. 18-21. Warsztaty poprowadzi Adam Suliga („Finanse bez tajemnic”) oraz Bartosz Liberski („Prokrastynacja – jak sobie z nią radzić, aby nie odkładać spraw „na później”). Więcej informacji.
2. Środa, 25 stycznia – spotkanie informacyjne „InfoShare Academy w Lublinie” w Business Link Lublin, godz. 18-22. Prelegenci: Marcin Pokojski („Z nami nauczysz się „myśleć jak programista”), Anna Prończuk-Omiotek („Dlaczego warto uczyć się programowania w Lublinie”) oraz Łukasz Komajda („Success Story Programisty, który ukończył kurs w infoShare Academy”). Więcej informacji.
3. Piątek, 27 stycznia – „Innowacyjny Mikser” organizowany przez Pracownię Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” oraz Lubelski Instytut Design w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Spotkanie poświęcone innowacjom społecznym i pomysłom na ich poszukiwanie w obszarze usług opiekuńczych dla osób zależnych. Potrwa od 9:30 do 15:50. Więcej informacji.


Lutowe wydarzenia

1. Piątek, 17 luty – cykliczne spotkanie „Merytorycznie o Marketingu” w IBB Grand Hotel Lublinianka. Więcej szczegółów podam niebawem.
2. Poniedziałek, 20 luty – cykliczne spotkanie Lbn Social w kawiarni Le’Żak, od 18 do 20:00. Temat: „Sklep internetowy – od czego zacząć”. Więcej informacji.
3. Wtorek, 28 luty – warsztaty „Uczeń na Wyżynie IT” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, Radio Lublin, godz. 8-15:30. Partnerzy/Prelegenci: Altkom Software & Consulting Sp. z o.o., Bottega IT Solutions, CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o., eLeader Sp. z o.o., Finanteq SA., Infinite Sp. z o.o., Mobica Limited Sp. z o.o. oraz organizacja Lublin GameDev. Więcej informacji.


Pozostałe wydarzenia

– Sobota, 22 kwietnia – konferencja „Lubelskie Dni Informatyki”, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.


Pozdrawiam i do usłyszenia za 2 tygodnie.

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!



Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #36
  2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #37
  3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #28
  4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #25
  5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #52

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.