Bezpłatne szkolenia w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #62

Niespodzianka. Zapowiadany wcześniej urlop przesunął mi się o kilka dni, więc rzutem na taśmę podrzucam nieplanowany newsletter. Znalazłem dla Was 2 nowe wydarzenia w Lublinie, o którym warto pomyśleć. Zwłaszcza jeżeli nigdzie jeszcze nie wybyliście na wakacje. Co mam na myśli? Wykład o gamifikacji oraz warsztat „Jestem swoim własnym szefem”.


LIPCOWE WYDARZENIA

1. NOWOŚĆ! Wykład „Gamifikuj wszystko. Czy przyszłość to jedna wielka gra”? – 12 lipca, Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza”, start o godz. 19:00. Prelegent: Grzegorz Olifirowicz. Więcej informacji.
2. NOWOŚĆ! Warszat „Jestem swoim własnym szefem
” – 21 lipca, Inkubator AIP (WSPiA Lublin), start o godz. 18:00. Prowadząca: Sylwia Zięba. Więcej informacji.  


JESIENNE WYDARZENIA
1. Warsztaty innowacji społecznych „Lublin Jam#3” 
– 10/11 września. Więcej informacji. 
„Startup Weekend Lublin” 
– odbędzie się w październiku.
2. Spotkanie „Google Developer Group #5” – 26 października, Pub u Szewca, start o godz. 19:00. Więcej informacji i rejestracja. 
3. Konferencja „EXPERT SUMMIT 2016 – All about Microsoft technologies”
 – 9 listopada, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Rejestracja startuje 1 września. Więcej informacji.

 

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.Pozdrawiam i do usłyszenia za 2 tygodnie…

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).