Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #62

Data wpisu10 lipca 2016 Ilość komentarzy0

Niespodzianka. Zapowiadany wcześniej urlop przesunął mi się o kilka dni, więc rzutem na taśmę podrzucam nieplanowany newsletter. Znalazłem dla Was 2 nowe wydarzenia w Lublinie, o którym warto pomyśleć. Zwłaszcza jeżeli nigdzie jeszcze nie wybyliście na wakacje. Co mam na myśli? Wykład o gamifikacji oraz warsztat „Jestem swoim własnym szefem”.


LIPCOWE WYDARZENIA

1. NOWOŚĆ! Wykład „Gamifikuj wszystko. Czy przyszłość to jedna wielka gra”? – 12 lipca, Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza”, start o godz. 19:00. Prelegent: Grzegorz Olifirowicz. Więcej informacji.
2. NOWOŚĆ! Warszat „Jestem swoim własnym szefem
” – 21 lipca, Inkubator AIP (WSPiA Lublin), start o godz. 18:00. Prowadząca: Sylwia Zięba. Więcej informacji.  


JESIENNE WYDARZENIA
1. Warsztaty innowacji społecznych „Lublin Jam#3” 
– 10/11 września. Więcej informacji. 
„Startup Weekend Lublin” 
– odbędzie się w październiku.
2. Spotkanie „Google Developer Group #5” – 26 października, Pub u Szewca, start o godz. 19:00. Więcej informacji i rejestracja. 
3. Konferencja „EXPERT SUMMIT 2016 – All about Microsoft technologies”
 – 9 listopada, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Rejestracja startuje 1 września. Więcej informacji.

 

[su_divider]

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.[su_divider]

Pozdrawiam i do usłyszenia za 2 tygodnie…

Logo Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.