Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #61

Konferencja o funduszach unijnych dla przedsiębiorców. Seminarium OZE w Tomaszowicach. Warsztaty projektowania nadruków na koszulki. To najbliższe bezpłatne wydarzenia, w których możecie wziąć udział już w lipcu w Lublinie.

Lato, lato wszędzie. Tak mi się ten klimat letni udzielił, że postanowiłem pójść na urlop. Zaczynam od najbliższego poniedziałku, więc w przyszłym tygodniu newslettera na pewno nie będzie. Mam nadzieję, że się obrazicie, ale mam chwilowo serdecznie dość wpatrywania się w ekran laptopa. Wróćmy jednak do lipcowych wydarzeń.

LIPCOWE WYDARZENIA
1. NOWOŚĆ! Konferencja „Fundusze unijne dla lubelskich przedsiębiorców” – 7 lipca, Politechnika Lubelska, start o godz. 9:00. Więcej informacji i rejestracja.
2. NOWOŚĆ! Seminarium OZE
– szkolenie na pierogach Pani Magdy dla Biznesu, 7 lipca, Inkubator Przedsiębiorczości w Tomaszowicach Kolonia, start o godz. 13:00. Więcej informacji.
3. NOWOŚĆ! LubDesign „Warsztaty projektowania nadruków na koszulki” – 9/10 lipca, Warsztaty Kultury. Prowadzący: Łukasz Prokop i Anna Bochyńska. Więcej informacji i rejestracja.


JESIENNE WYDARZENIA
1. NOWOŚĆ! Warsztaty innowacji społecznych „Lublin Jam#3”
– 10/11 września. Więcej informacji.
„Startup Weekend Lublin” 
– odbędzie się w październiku.
2. Spotkanie „Google Developer Group #5” – 26 października, Pub u Szewca, start o godz. 19:00. Więcej informacji i rejestracja.
3. Konferencja „EXPERT SUMMIT 2016 – All about Microsoft technologies”
– 9 listopada, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Rejestracja startuje 1 września. Więcej informacji.

 

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.Pozdrawiam

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).