Brian Tracy w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #60

W ostatnim czerwcowym newsletterze znajdziecie zapowiedzi 2 lipcowych wydarzeń: warsztatów animacji poklatkowej dla dzieciaków oraz spotkania informacyjnego dot. środków unijnych dla MŚP w nowej perspektywie finansowej. Poza tym przypominam, że już tylko do czwartku (do 23:59) możecie wygrać wejściówkę na konferencję z Brianem Tracy w Lublinie, a także skorzystać z mojego kodu rabatowego (10 proc. zniżki) na zakup biletów na to wydarzenie. 


Wygraj wejściówkę na konferencję z Brianem Tracy w Lublinie

Po raz drugi zapraszam Was do udziału w szybkim i prostym konkursie, który wystartował wczoraj na fan page’u „Negocjacje Biznesowe & Brian Tracy”. Do wygrania jest wejściówka na konferencję z Brianem Tracy w Lublinie oraz specjalne zniżki na zakup biletów (2 x 50 proc oraz 2 x 20 proc. zniżki). Zadanie konkursowe? Wystarczy w najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie „Co wyróżnia wybitnych negocjatorów”. Na Wasze pomysły czekamy do 30 czerwca, pod postem konkursowym na fan page’u wydarzenia.


Skorzystaj z kodu rabatowego

Przypominam o specjalnym kodzie rabatowym na zakup biletów (zniżka 10 proc.), jaki przygotowałem dla Czytelników mojego bloga oraz newslettera. Jak skorzystać ze zniżki?
Zajrzyjcie na stronę www.negocjacjebriantracy.evenea.pl i przy zamawianiu biletów wpiszcie w polu „kod promocyjny” – RabatJL10 – i gotowe. Kod obowiązuje na bilety „Silver” oraz „Gold” i jest ważny tylko do 30 czerwca. Warto z niego skorzystać jeszcze w tym miesiącu, bo od 1 lipca ceny biletów idą mocno w górę. W razie jakichkolwiek pytań piszcie do mnie na jlipski@bieleckilipski.pl.

Przejdźmy teraz do zapowiedzi bezpłatnych wydarzeń. Od razu zapowiadam małą zmianę. W okresie wakacyjnym newsletter będzie wychodził raz na 2-3 tygodnie (w zależności od tego, czy będą jakieś wydarzenia, o których warto pisać). Od września wrócę do rytmu tygodniowego.


LIPCOWE WYDARZENIA

1. NOWOŚĆ! Spotkanie informacyjne dot. funduszy unijnych dla MŚP – ul. Stefczyka 3b (sala konferencyjna, II piętro, godz. 10:00-13:00). Więcej informacji i rejestracja.
2. NOWOŚĆ! Warsztat tworzenia animacji poklatkowej „Magiczny świat”
– Warsztaty Kultury, 25/26/27 lipca 2016, godz. 11:00-15:00. Warsztat trzydniowy dla dzieci w wieku 9-12 lat. Prowadząca: Anna Chabros-Piłat. Więcej informacji.


JESIENNE WYDARZENIA

1. „Startup Weekend Lublin” – odbędzie się w październiku.
2. Spotkanie „Google Developer Group #5” – 26 października, Pub u Szewca, start o godz. 19:00. Więcej informacji i rejestracja. 
3. Konferencja „EXPERT SUMMIT 2016 – All about Microsoft technologies”
 – 9 listopada, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji. 
4. „Warsztaty innowacji społecznych Lublin Jams #3” – odbędą się jesienią, czekam na info od Organizatorów. Więcej informacji.

 

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.Do usłyszenia za tydzień.

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

  1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #59
  2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #58
  3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #57
  4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #24
  5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #51

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.