Bezpłatne szkolenia w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #56

Odpoczęliście w trakcie długiego weekendu? Mam nadzieję że tak, bo w czerwcu na pewno nie będziecie narzekali na nudę. Z jakich bezpłatnych szkoleń dla profesjonalistów będziecie mogli skorzystać w Lublinie? Z nowości mam dla Was „Nanoświadomość w biznesie”, „TechKlub Lublin z Game Dev Lublin i migam.pl”, „Startup Mixer #2”, „Geek Girls Carotts #11” oraz „Google Developer Group #5”.

Przepraszam za jednodniową obsuwę czasową. W poniedziałek nie wyrobiłem się z newsletterem. Nadrabiam zatem ostatniego dnia maja. Koniecznie zwróćcie uwagę na powrót lubelskich „karotek”, na których spotkaniu będzie szansa poznać dziewczyny współtworzące „Wiedźmina 3”. Polecam Wam także lekturę relacji z finału “Youth MediaLab Lublin 2016”, który miałem okazję prowadzić. Sprawdźcie jakie mamy w Lublinie kreatywne dzieciaki!


CZERWCOWE WYDARZENIA

Marketing, zarządzanie, social media:
1. „Forum Biznesowe Vantis Holding” – 1 czerwca, start o godz. 18:00. Prowadzący: Mateusz Mrozowski. Więcej informacji.
2. NOWOŚĆ! Szkolenie „Nanoświadomość w biznesie” – 1 czerwca, Business Link Lublin, start o godz. 17:00. Prowadzący: Adam Suliga. Więcej informacji i rejestracja.
3. „FuckUp Nights vol. 5” – 8 czerwca, Wirydarz Centrum Kultury (spotkanie pod chmurką), start o godz. 21:00. Prelegenci: Andrzej Jachim (Vena Art). Więcej informacji i rejestracja.
4. Konferencja „Nauka-Biznes-Dotacje” w ramach Lubelskich Dni Nauki i Biznesu – 14 czerwca/15 czerwca, Lubelskie Centrum Konferencyjne, godz. 8:00-19:00. Więcej informacji.
5. „Panel dla Kobiet Biznesu” (podczas Lubelskich Dni Nauki i Biznesu” – 15 czerwca, Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 11:00. Więcej informacji.

IT&Startups:
1. NOWOŚĆ! Spotkanie „TechKlub Lublin z Game Dev Lublin i migam.pl”
– 1 czerwca, Padbar, start o godz. 19:00. Prelegenci: Łukasz Zmudziak, Aleksandra Osytek. Więcej informacji i rejestracja.
2. NOWOŚĆ! „Startup Mixer – Czas na Biznes” – 4 czerwca, Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 15:00. Prelegenci: Adam Kuzdraliński (Nexbio, Vitagenum), Mariusz Łobejko (Edge One Solutions), Max Stempniewicz (Microsoft). Więcej informacji i rejestracja.
3.„Open Day Sii Lublin”
– 7 czerwca, ul. Tadeusza Szeligowskiego, start o godz. 15:00. Więcej informacji.
4. Konferencja informatyczna „WySPA.IT” – 10 czerwca, WSPiA Lublin, start o godz. 8:30. Więcej informacji i rejestracja.
5. NOWOŚĆ! „Geek Girls Carrots #11” – 9 czerwca, Padbar Lublin, start o godz. 11:00. Prelegentki:  Marta Zdunek i Daria Zawada (CD PROJEKT RED). Więcej informacji i rejestracja.

JESIENNE WYDARZENIA
1. „Startup Weekend Lublin” 
– odbędzie się w październiku.
2. NOWOŚĆ! Spotkanie „Google Developer Group #5” – 26 października, Pub u Szewca, start o godz. 19:00. Więcej informacji i rejestracja.
3. Konferencja „EXPERT SUMMIT 2016 – All about Microsoft technologies”
– 9 listopada, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.Do usłyszenia za tydzień.

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).