Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #45

Data wpisu11 marca 2016 Ilość komentarzy0

Nowe, nowiusieńkie, prosto spod igły. Świeżo odkopane z czeluści internetu. Dokładnie takie 4 inspirujące, bezpłatne i w pełni lubelskie wydarzenia znajdziecie w dzisiejszym newsletterze.

Panie i Panowie, jeżeli poszukujecie wiedzy oraz inspiracji, plan na najbliższe tygodnie zapowiada się całkiem obiecująco. Proszę uzupełnić kalendarze!

 

MARCOWE WYDARZENIA

Marketing, social media & zarządzanie:
1. Mini szkolenie „Jak zmotywować pracowników” – 14 marca br., Hotel Focus, start o godz. 18:00. Prelegent: Paweł Królak. Więcej informacji i rejestracja.
2. NOWOŚĆ! Warsztat „Team Building”
– 16 marca br., WSPiA Lublin (AIP Lublin), start o godz. 17:00. Prowadzący: Paweł Krzywicki. Więcej informacji i rejestracja.
3. Spotkanie „FuckUp Nights Lublin” – 17 marca br., podziemia CK, start o godz. 20:00. Więcej informacji.

IT&Startups:
1. Konferencja „CheckIT 2016” 
– 15 marca br., Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 9:00. Wydarzenie dla uczniów lubelskich szkół ponadgimnazjalnych. Więcej informacji.
2. Spotkanie „Google Developer Group #3” – 17 marca br., Dom Kultury, start o 19:00. Motyw przewodni: „Inspiracje technologiczne”. Więcej informacji i
rejestracja.

3. NOWOŚĆ! „Spotkanie z Allento” – 17 marca br., Business Link Lublin, start o godz. 17:00. Motyw przewodni: „Bezpieczeństwo stron www”. Prelegent: Piotr Szlązak (Allento). Więcej informacji i rejestracja.
4. Spotkanie „Monetyzacja gier mobilnych i nie tylko, czyli czy reklamy są dobre”
 – 24 marca br., Sala Obrad Wydziału Humanistycznego UMCS, start o godz. 18:00. Prelegenci: Mutated Byte. Więcej informacji.

Pozostałe:
1. Konferencja „Kołczing czy Coaching? Droga do profesjonalizacji w coachingu” – 15 marca br., WSPA Lublin, start o 17:00. Więcej informacji i rejestracja.
2. NOWOŚĆ! Konferencja „Stairway to Motivation” – 31 marca br., Lubelskie Centrum Konferencyjne. Prelegenci: Łukasz Jakóbiak, Maciej Maniecki, Andrzej Wodecki, Mariusz Sagan, Anna Prończuk, Paweł Rut, Anna Brońska, Adam Kuzdraliński, Marcin Kurzępa. Rejestracja trwa do 25 marca br. Więcej informacji i rejestracja.


KWIETNIOWE WYDARZENIA
1. NOWOŚĆ! Konferencja „Lubelski Wzór 2016” – 2/3 kwietnia br,  Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o 10:00. Więcej informacji.
2. III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku” 
– 22/23 kwietnia br., Wydział Filozofii i Socjologii UMCS. Więcej informacji.
3. Spotkanie „Czwartek Social Media Lublin” – wstępnie zaplanowano na 21 kwietnia br.
4. Konferencja naukowa „Wyzwania Zarządzania Zasobami Ludzkimi” – 27/28 kwietnia br., Wydział Ekonomiczny UMCS. Więcej informacji.
5. “Lubelskie Dni Informatyki 2016” – 27 kwietnia br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.


NASTĘPNE MIESIĄCE
– „Startup Weekend Lublin” – odbędzie się w październiku.

Kolejny newsletter w następny weekend, a na Waszych skrzynkach – 21 marca!


Ważne:
 pamiętajcie o kodzie rabatowym na udział w konferencji „Open Case 2016. Forum Strategii Marketingowej”, która odbędzie się 14 kwietnia br. w Warszawie! Jeżeli interesujcie się marketingiem, to nie powinno Was tam zabraknąć. Jako prelegenci wystąpią najlepsi stratedzy w Polsce tj. Maciej Tesławski, Marek Staniszewski, Marcin Kalkhoff, Arek Szulczyński, Michał Banach, Paweł Niziński, Ewa Łabno-Falęcka, Bartłomiej Walas, Robert Kozielski oraz Lech C. Król.

UWAGA: podając w trakcie rejestracji kod „FORUM20” otrzymujecie 20 proc. rabatu!

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie na stronie „Case Open”, a także w poście który opublikowałem na blogu kilka tygodni temu. Ja już kupiłem bilet, więc na 100 proc. pojawię się na konferencji.

[su_divider]

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.[su_divider]

Pozdrawiam

Logo Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.