Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #44

Data wpisu4 marca 2016 Ilość komentarzy0

W następnym tygodniu wybieram się na „Merytorycznie o Marketingu”, co nie oznacza oczywiście że to jedyna słuszna droga. W newsletterze znajdziecie 4 nowe inspirujące wydarzenia, w których warto wziąć udział.

Dzisiaj bez zwyczajowej gry wstępnej. Przejdźmy od razu do rzeczy. Voila!


MARCOWE WYDARZENIA

Marketing, social media & zarządzanie:
1. Spotkanie “Merytorycznie o Marketingu #11” – 9 marca br., Business Link Lublin, start o godz. 18:00. Temat: relacje marketingu ze sprzedażą. Prelegenci: Marek Urban i Paulina Skipirzepa. Więcej informacji i rejestracja. 
2. NOWOŚĆ! Mini szkolenie „Jak zmotywować pracowników” – 14 marca br., Hotel Focus, start o godz. 18:00. Prelegent: Paweł Królak. Więcej informacji i rejestracja.
3. Spotkanie „LbnSocial” – wstępnie zaplanowano na 15 marca br. 
4. Spotkanie „FuckUp Nights Lublin” 
– 17 marca br., podziemia CK, start o godz. 20:00. Więcej informacji.

IT&Startups:
1. „I Lubelski Kongres MŚP – partnerstwo na rzecz innowacji i rozwoju” – 11 marca br., Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 9:00. Więcej informacji i rejestracja.
2. Konferencja „CheckIT 2016” 
– 15 marca br., Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 9:00. Wydarzenie dla uczniów lubelskich szkół ponadgimnazjalnych. Więcej informacji.
3. Spotkanie „Google Developer Group #3” – 17 marca br., Dom Kultury, start o 19:00. Motyw przewodni: „Inspiracje technologiczne”. Więcej informacji i rejestracja. 
4. Spotkanie „Monetyzacja gier mobilnych i nie tylko, czyli czy reklamy są dobre”
 – 24 marca br., Sala Obrad Wydziału Humanistycznego UMCS, start o godz. 18:00. Prelegenci: Mutated Byte. Więcej informacji.

Pozostałe:
1. NOWOŚĆ! Spotkanie Toastmasters Lublin – 7 marca br., Wydział Humanistyczny UMCS, start o godz. 19:00. Temat przewodni: „Jak oszukuje nasz mózg. Więcej informacji.
2. NOWOŚĆ! Recamp dla lokalnych pośredników obrotu nieruchomościami
– 8 marca br., Restauracja Locomotiva, start o godz. 18:00. Więcej informacji rejestracja. 
3. NOWOŚĆ! „East Speaker Club Meeting”
– 8 marca br., Bussines Link Lublin, start o 18:45. Więcej informacji.
4.
 „Konferencja dla Kobiet Biznesu PMS – Przedsiębiorcze, Mądre, Stylowe” – 10 marca br., Business Link Lublin, start o godz. 17:00. Więcej informacji oraz rejestracja. 
5. Targi „Dni Kariery Lublin”
 – 10 marca br., Globus, od godz. 9:00. Więcej informacji.
6. Casting do „TEDxYouth@Lublin 2016: SHAPE” – trwa do 11 marca br. Więcej informacji.
7. Warsztaty projektowania usług „LublinJams” – 12/13 marca br., Chatka Żaka. Więcej informacji i rejestracja.
8. NOWOŚĆ! Konferencja „Kołczing czy Coaching? Droga do profesjonalizacji w coachingu” – 15 marca br., WSPA Lublin, start o 17:00. Więcej informacji i rejestracja.


KWIETNIOWE WYDARZENIA
1. III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku” – 22/23 kwietnia br., Wydział Filozofii i Socjologii UMCS. Więcej informacji.
2. Spotkanie „Czwartek Social Media Lublin” – wstępnie zaplanowano na 21 kwietnia br.
3. Konferencja naukowa „Wyzwania Zarządzania Zasobami Ludzkimi” – 27/28 kwietnia br., Wydział Ekonomiczny UMCS. Więcej informacji.
4. “Lubelskie Dni Informatyki 2016” – 27 kwietnia br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.


NASTĘPNE MIESIĄCE
– „Startup Weekend Lublin” – odbędzie się w październiku.

Następny newsletter już w najbliższy weekend, a na Waszych skrzynkach e-mail pojawi się w poniedziałek, 14 marca.

Ważne: pamiętajcie o kodzie rabatowym na udział w konferencji „Open Case 2016. Forum Strategii Marketingowej”, która odbędzie się 14 kwietnia br. w Warszawie! Jeżeli interesujcie się marketingiem, to nie powinno Was tam zabraknąć. Jako prelegenci wystąpią najlepsi stratedzy w Polsce tj. Maciej Tesławski, Marek Staniszewski, Marcin Kalkhoff, Arek Szulczyński, Michał Banach, Paweł Niziński, Ewa Łabno-Falęcka, Bartłomiej Walas, Robert Kozielski oraz Lech C. Król.

UWAGA: podając w trakcie rejestracji kod „FORUM20” otrzymujecie 20 proc. rabatu!

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie na stronie „Case Open”, a także w poście który opublikowałem na blogu kilka tygodni temu. Ja już kupiłem bilet, więc na 100 proc. pojawię się na konferencji.

[su_divider]

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.[su_divider]

Pozdrawiam

Logo Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.