Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #43

Data wpisu26 lutego 2016 Ilość komentarzy0

Czas na nikogo nie czeka, dlatego nie przegapcie najnowszego zestawienia marcowych szkoleń, wydarzeń i konferencji. Wszystkich – bez wyjątku – bezpłatnych oraz inspirujących. Tym razem mam dla Was pełny kalendarz marcowych zapowiedzi.

Zanim przejrzycie listę, mam 3 sprawy.

Po pierwsze, w czwartek byłem na wykładzie „Budowanie marki – zrób to dobrze” Agnieszki Walczak-Skałecka w Inkubatorze Przedsiębiorczości na Dr. Męcz. Majdanka. Świetna sprawa, kto nie był, niech żałuje.

Po drugie, w ostatnim tygodniu marca najpewniej sam poprowadzę tam wykład z social media marketingu. Więcej szczegółów podam w najbliższych dniach.

Po trzecie, po raz kolejny polecam Wam śledzenie nowego magazynu „Lubelski Programista”, który uruchamia Paweł Niewęgłowski. Publikacja będzie poświęcona lubelskiej branży IT oraz ekosystemowi startupowemu. Pierwszy numer ukaże się 15 marca br. Znajdziecie w nim m.in. mój artykuł o „5 marketingowych grzechach startupowych”. Więcej szczegółów na specjalnej stronce wydarzenia.

MARCOWE WYDARZENIA

Marketing, social media & zarządzanie:
1. NOWOŚĆ! Spotkanie “Merytorycznie o Marketingu #11” – 9 marca br., Business Link Lublin, start o godz. 18:00. Temat: relacje marketingu ze sprzedażą. Prelegenci: Marek Urban i Paulina Skipirzepa. Więcej informacji i rejestracja. 
2. NOWOŚĆ! Spotkanie „LbnSocial”
– wstępnie zaplanowano na 15 marca br.
3. Spotkanie „FuckUp Nights Lublin” 
– 17 marca br., podziemia CK, start o godz. 20:00. Więcej informacji.

IT&Startups:
1. NOWOŚĆ! Spotkanie „Komu startup, komu”
– 1 marca br., ACK Chatka Żaka, start o godz. 17:00. Prelegent: Grzegorz Olifirowicz (Mutated Byte). Więcej informacji i rejestracja.
2. Spotkanie „WordUp Lublin”
– 1 marca br., Caffe Trybunalska, start o godz. 18:00. Więcej informacji.
3. NOWOŚĆ! Spotkanie „TechKlub Lublin” – 2 marca br., Padbar Lublin, start o godz. 18:00. Motyw przewodni: „Edukacja i nowe technologie, nauka robotyki i programowania”. Więcej informacji i rejestracja.
4. NOWOŚĆ! „I Lubelski Kongres MŚP – partnerstwo na rzecz innowacji i rozwoju” – 11 marca br., Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 9:00. Więcej informacji i rejestracja.
5. Konferencja „CheckIT 2016” 
– 15 marca br., Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 9:00. Wydarzenie dla uczniów lubelskich szkół ponadgimnazjalnych. Więcej informacji.
6. NOWOŚĆ! Spotkanie „Google Developer Group #3” – 17 marca br., Dom Kultury, start o 19:00. Motyw przewodni: „Inspiracje technologiczne”. Więcej informacji i rejestracja.
7. Spotkanie „Monetyzacja gier mobilnych i nie tylko, czyli czy reklamy są dobre” – 24 marca br., Sala Obrad Wydziału Humanistycznego UMCS, start o godz. 18:00. Prelegenci: Mutated Byte. Więcej informacji.

Pozostałe:
1. NOWOŚĆ! Seminarium „Możliwości rozwoju – rynek niemiecki” – 2 marca br., ul. Grottgera 4, start o 10:45. Więcej informacji i rejestracja.
2. Spotkanie „XII praktycznych kompetencji, które wspierają Twój rozwój” – 5 marca br., Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, start o godz. 10:00. Prowadzący: Aleksander Sienkiewicz. Uwaga: udział w szkoleniu jest płatny. Więcej informacji i rejestracja.|
3. „Konferencja dla Kobiet Biznesu PMS – Przedsiębiorcze, Mądre, Stylowe” – 10 marca br., Business Link Lublin, start o godz. 17:00. Więcej informacji oraz rejestracja.
4. Targi „Dni Kariery Lublin”
 – 10 marca br., Globus, od godz. 9:00. Więcej informacji.
5. Casting do „TEDxYouth@Lublin 2016: SHAPE” – trwa do 11 marca br. Więcej informacji.
6. NOWOŚĆ! Warsztaty projektowania usług „LublinJams” – 12/13 marca br., Chatka Żaka. Więcej informacji i rejestracja.


KWIETNIOWE WYDARZENIA

1. III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku” – 22/23 kwietnia br., Wydział Filozofii i Socjologii UMCS. Więcej informacji.
2. Nowość! Spotkanie „Czwartek Social Media Lublin” – wstępnie zaplanowano na 21 kwietnia br.
3. Konferencja naukowa „Wyzwania Zarządzania Zasobami Ludzkimi” – 27/28 kwietnia br., Wydział Ekonomiczny UMCS. Więcej informacji.
4. “Lubelskie Dni Informatyki 2016” – 27 kwietnia br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.


NASTĘPNE MIESIĄCE

– „Startup Weekend Lublin” – odbędzie się w październiku.
Po raz kolejny zmieniam termin publikacji newslettera. Przechodzę na tryb weekendowy, tj. na blogu będzie pojawiał się w weekendy, a na Waszych skrzynkach w poniedziałki (wieczorem, o 19:00).

Ważne: pamiętajcie o kodzie rabatowym na udział w konferencji „Open Case 2016. Forum Strategii Marketingowej”, która odbędzie się 14 kwietnia br. w Warszawie! Jeżeli interesujcie się marketingiem, to nie powinno Was tam zabraknąć. Jako prelegenci wystąpią najlepsi stratedzy w Polsce tj. Maciej Tesławski, Marek Staniszewski, Marcin Kalkhoff, Arek Szulczyński, Michał Banach, Paweł Niziński, Ewa Łabno-Falęcka, Bartłomiej Walas, Robert Kozielski oraz Lech C. Król.

UWAGA: podając w trakcie rejestracji kod „FORUM20” otrzymujecie 20 proc. rabatu!

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie na stronie „Case Open”, a także w poście który opublikowałem na blogu kilka tygodni temu. Ja kupiłem bilet wczoraj, więc na 100 proc. pojawię się na konferencji.

[su_divider]

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.[su_divider]

Pozdrawiam

Logo Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.