Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #42

Data wpisu20 lutego 2016 Ilość komentarzy0

Tak, jesteś zwycięzcą… Bez obaw. Mam awersję na wszystkie wydarzenia spod znaku „coaching-sroaching”, więc w najnowszym wydaniu newslettera na pewno ich nie uświadczycie. W zamian mam dla Was m.in. wykład o budowaniu marki i szkolenie o prowadzeniu biznesu. Do tego sporo nowych zapowiedzi marcowych wydarzeń.


W tym tygodniu na pewno wybieram się na wspomniany wykład „Budowanie marki – zrób to dobrze”, który w czwartek poprowadzi Agnieszka Walczak-Skałecka. Widzimy się na miejscu? Mam nadzieję, że tak, bo Agnieszka zna się na rzeczy, więc lepiej tego wydarzenia nie przegapić.

Poza tym polecam Wam śledzić nowy magazyn „Lubelski Programista”, który uruchamia Paweł Niewęgłowski. Publikacja będzie poświęcona lubelskiej branży IT oraz ekosystemowi startupowemu. Pierwszy numer ukaże się 15 marca br. Znajdziecie w nim m.in. mój artykuł o startupach, nad którym obecnie pracuję. Więcej szczegółów znajdziecie na specjalnej stronce wydarzenia.

LUTOWE WYDARZENIA

Marketing, social media & zarządzanie:
1. NOWOŚĆ! Szkolenie „Zerwij biznesowe kajdany” – 22 lutego br., Hotel Focus, start o godz. 18:00. Prelegent: Paweł Królak. Więcej informacji oraz rejestracja.
2. NOWOŚĆ! Wykład „Budowanie marki – zrób to dobrze” – 25 lutego br., Inkubator Przedsiębiorczości, Droga Męczenników Majdanka 181, start o godz. 18:00. Prelegent: Agnieszka Walczak-Skałecka. Więcej informacji oraz rejestracja.   

IT&Startups:
Spotkanie „Google Developer Group Lublin#2”
– 24 lutego br., pub “U Szewca”, start o godz. 19:00. Motyw przewodni: „Mobilne rewolucje”. Więcej informacji i rejestracja.

Pozostałe:
– Wykład „Nasz Design” – 24 luty br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny (Lubelski Instytut Desingu), start o godz. 17:00. Prelegenci: Tomek Rygalik i Gosia Rygalik.
– NOWOŚĆ! Casting do „TEDxYouth@Lublin 2016: SHAPE” – trwa do 11 marca br. Więcej informacji.


MARCOWE WYDARZENIA

1. NOWOŚĆ! Spotkanie „WordUp Lublin” – 1 marca br., Caffe Trybunalska, start o godz. 18:00. Więcej informacji.
2. Spotkanie „XII praktycznych kompetencji, które wspierają Twój rozwój” – 5 marca br., Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, start o godz. 10:00. Prowadzący: Aleksander Sienkiewicz. Uwaga: udział w szkoleniu jest płatny. Więcej informacji i rejestracja.
3. „TEDxLublinSalon #4” – 5 marca br., Szkoły Paderewski, start o godz. 15:30. Motyw przewodni: „Pierwsza pomoc”. Prelegent: Kamil Kasik (pozostałych prelegentów jeszcze nie ujawniono). Więcej informacji i rejestracja.
4. NOWOŚĆ! „Konferencja dla Kobiet Biznesu PMS – Przedsiębiorcze, Mądre, Stylowe” – 10 marca br., Business Link Lublin, start o godz. 17:00. Więcej informacji oraz rejestracja.
5. Targi „Dni Kariery Lublin” 
– 10 marca br., Globus, od godz. 9:00. Więcej informacji. 
6. Konferencja „CheckIT 2016” 
– 15 marca br., Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 9:00. Wydarzenie dla uczniów lubelskich szkół ponadgimnazjalnych. Więcej informacji. 
7. Spotkanie „FuckUp Nights Lublin” 
– 17 marca br., podziemia CK, start o godz. 20:00.
8. NOWOŚĆ! Spotkanie „Monetyzacja gier mobilnych i nie tylko, czyli czy reklamy są dobre” – 24 marca br., Sala Obrad Wydziału Humanistycznego UMCS, start o godz. 18:00. Prelegenci: Mutated Byte. Więcej informacji.


KWIETNIOWE WYDARZENIA

1. „Startup Weekend Lublin” 
– oficjalnie przeniesiony z kwietnia na październik (info od Organizatorów).
2. III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku” – 22/23 kwietnia br., Wydział Filozofii i Socjologii UMCS. Więcej informacji.
3. Konferencja naukowa „Wyzwania Zarządzania Zasobami Ludzkimi” – 27/28 kwietnia br., Wydział Ekonomiczny UMCS. Więcej informacji.
4. “Lubelskie Dni Informatyki 2016” – 27 kwietnia br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Więcej informacji.

Następny newsletter już w marcu (01 i 02 marca br.).

[su_divider]

Ważne: pamiętajcie o kodzie rabatowym na udział w konferencji „Open Case 2016. Forum Strategii Marketingowej”, która odbędzie się 14 kwietnia br. w Warszawie! Jeżeli interesujcie się marketingiem, to nie powinno Was tam zabraknąć. Jako prelegenci wystąpią najlepsi stratedzy w Polsce tj. Maciej Tesławski, Marek Staniszewski, Marcin Kalkhoff, Arek Szulczyński, Michał Banach, Paweł Niziński, Ewa Łabno-Falęcka, Bartłomiej Walas, Robert Kozielski oraz Lech C. Król.

UWAGA: podając w trakcie rejestracji kod „FORUM20” otrzymujecie 20 proc. rabatu!

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie na stronie „Case Open”, a także w poście który opublikowałem na blogu kilka tygodni temu. Ja kupiłem bilet wczoraj, więc na 100 proc. pojawię się na konferencji.

[su_divider]

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.


Pozdrawiam

Logo Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.