Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #40

Data wpisu7 lutego 2016 Ilość komentarzy0

Aż trudno uwierzyć, ale to już 40 numer newslettera z zapowiedziami najciekawszych i bezpłatnych wydarzeń specjalistycznych w Lublinie. Rzut oka na Google Analitics mówi, że ciągle zaglądacie do newslettera, więc zapraszam do najświeższej lektury.

Tak w ogóle, w tym tygodniu robię pierwszą tegoroczną przymiarkę do wyjścia z domu, po godzinach. We wtorek wybieram się na „MoM”. Też się wybieracie? W takim razie do zobaczenia na miejscu.

Aha, prawie zapomniałem. Oprócz tradycyjnego przeglądu i zapowiedzi ciekawych wydarzeń mam dla Was jeszcze 2 dodatkowe informacje. Wypatrzyłem w necie, że AIP Lublin planuje niedługo StartUp Mixer w Lublinie, a firma doradcza MSCG wystartowała z Programem Rozwoju Talentów. Dam znać, jak poznam więcej szczegółów.


LUTOWE WYDARZENIA

Marketing, social media & zarządzanie:
1.
Spotkanie „Merytorycznie o Marketingu #10” – 9 lutego br., Business Link Lublin. Prelegenci: Michał Korba, Cyprian Iwuć. Więcej informacji i rejestracja. Po spotkaniu jest też zaplanowane After Party.
2. NOWOŚĆ! Spotkanie z firmą Sagan oraz Art Residence – 10 lutego br., Business Link Lublin, start o godz. 11:00. Więcej informacji i rejestracja.

IT&Startups:
1.
Warsztaty „Autodesk AutoCAD” – 13/20 lutego br., Business Link Lublin. Prowadzący: Przemysław Sarnecki. Więcej informacji i rejestracja. 
4. Spotkanie „Google Developer Group Lublin#2”
24 lutego br., pub “U Szewca”, start o godz. 19:00. Motyw przewodni: „Mobilne rewolucje”. Więcej informacji i rejestracja.

Pozostałe:
Spotkanie „Meet Biotech. Boast Biotech” – 10 lutego br., start o godz. 18:00, Paragraf 14. Więcej informacji.


MARCOWE WYDARZENIA

1. Spotkanie „XII praktycznych kompetencji, które wspierają Twój rozwój” – 5 marca br., Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, start o godz. 10:00. Prowadzący: Aleksander Sienkiewicz. Uwaga: udział w szkoleniu jest płatny. Więcej informacji i rejestracja.
2. NOWOŚĆ! Targi „Dni Kariery Lublin” – 10 marca br., Globus, od godz. 9:00. Więcej informacji.
3. Konferencja „CheckIT 2016” 
– 15 marca br., Lubelskie Centrum Konferencyjne, start o godz. 9:00. Wydarzenie dla uczniów lubelskich szkół ponadgimnazjalnych. Więcej informacji i rejestracja. 
4. Spotkanie „FuckUp Nights Lublin” 
na pewno odbędzie się w marcu.


KWIETNIOWE WYDARZENIA
1. „Startup Weekend Lublin” – podobno odbędzie się w kwietniu. Informacja nie jest potwierdzona.
2. III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku” – 22/23 kwietnia br., Wydział Filozofii i Socjologii UMCS. Więcej informacji.
3. Konferencja naukowa „Wyzwania Zarządzania Zasobami Ludzkimi” – 27/28 kwietnia br., Wydział Ekonomiczny UMCS. Więcej informacji.
4. “Lubelskie Dni Informatyki 2016” – 27 kwietnia br., Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. 


Następny newsletter oczywiście za tydzień (16 i 17 lutego br.). W międzyczasie nie zapomnijcie o mojej niespodziance czyli kodzie
rabatowym na udział w konferencji „Open Case 2016. Forum Strategii Marketingowej”, która odbędzie się 14 kwietnia br. w Warszawie! Jeżeli interesujcie się marketingiem, to nie powinno Was tam zabraknąć. Jako prelegenci wystąpią najlepsi stratedzy w Polsce tj. Maciej Tesławski, Marek Staniszewski, Marcin Kalkhoff, Arek Szulczyński, Michał Banach, Paweł Niziński, Ewa Łabno-Falęcka, Bartłomiej Walas, Robert Kozielski oraz Lech C. Król.

UWAGA: podając w trakcie rejestracji kod „FORUM20” otrzymujecie 20 proc. rabatu!

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie na stronie „Case Open”, a także w poście który opublikowałem na blogu 2 tygodnie temu.

[su_divider]

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.


[su_divider]

Pozdrawiam

Logo Jacek Lipski

Jacek Lipski

Jacek Lipski

Marketer z ponad 16 letnim doświadczeniem. Od grudnia 2015 r. działa pod marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i szkoleniowiec w obszarze strategii marketingowych dla MŚP i startupów. Doświadczenie zdobywał również w lubelskiej agencji reklamowej Vena Art oraz w korporacyjnych działach marketingu i komunikacji w Warszawie i Gliwicach. Wykładowca na UMCS Lublin oraz WSB w Chorzowie, Gdańsku i Opolu.