Bezpłatne szkolenia w Lublinie

Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #36

Po długiej świąteczno-noworocznej przerwie czas na pierwszy newsletter w 2016 rok. Jakimś cudem pokonałem wewnętrznego „lenia”, który jak zwykle dopada mnie, gdy robi się chłodniej. Na dobry początek roku sprawdźcie więc, jakie bezpłatne konferencje, szkolenia i warsztaty specjalistyczne wynalazłem (po ciężkiej walce z samym sobą) dla Was w Lublinie. 


Miasto, podobnie jak ja, powoli budzi się do życia po długim okresie uśpienia. Ciekawych wydarzeń jeszcze nie ma zbyt wielu na tapecie. W styczniu odnotowałem dokładnie 4 , które mogą Was zainteresować. Sprawdźcie szczegóły!


STYCZNIOWE WYDARZENIA

 • NOWOŚĆ! Spotkanie „TechKlub Lublin” – 13 stycznia br., Brama Grodzka, start o godz. 18:00. Tematyka: „Nowe Technologie i fotografia”. Prelegenci: Kamil Stępień, Aneta Winiarska, Urszula Hasiec (LPNT). Więcej informacji i rejestracja.
 • NOWOŚĆ! Spotkanie „IceBreaker z Mikrobit” – 21 stycznia br., Business Link Lublin, start o godz. 11:oo. Prelegent: Robert Żurakowski (Mikrobit). Więcej informacji i rejestracja.
 • Spotkanie „FuckUp Nights Lublin” – 21 stycznia br., Centrum Kultury w Lublinie, start o godz. 20:00. Więcej informacji. Rejestracja. 
 • „Lub Jam”– 29/31 stycznia 2016 r., Zana 38. Więcej informacji.


ZAPOWIEDZI NA KOLEJNE MIESIĄCE

 • Spotkanie „Google Developer Group Lublin#2”– 24 lutego br., pub “U Szewca”, start o godz. 19:00. Motyw przewodni: „Mobilne rewolucje”. Więcej informacji i rejestracja.
 • „Startup Weekend Lublin” – chodzą słuchy, że odbędzie się w kwietniu 2016 r. Informacja nie jest potwierdzona.
 • NOWOŚĆ! Konferencja naukowa „Wyzwania Zarządzania Zasobami Ludzkimi” – 27/28 kwietnia br., Wydział Ekonomiczny UMCS. Więcej informacji.

Od tego roku oficjalnie zmieniam dzień publikacji newslettera. Na blogu będzie pojawiał się we wtorki, a na Waszych skrzynkach e-mailowych w środy. Newslettera nr 37 możecie zatem spodziewać się odpowiednio 19 i 20 stycznia. Do usłyszenia!

Chcesz dostawać cotygodniowe powiadomienia e-mailowe o najciekawszych i bezpłatnych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach w Lublinie (marketing, zarządzanie, social media, IT & Startupy)? Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe” i gotowe.


Od tego roku oficjalnie zmieniam dzień publikacji newslettera. Na blogu będzie pojawiał się we wtorki, a na Waszych skrzynkach e-mailowych w środy. Newslettera nr 37 możecie zatem spodziewać się odpowiednio 19 i 20 stycznia. Do usłyszenia!

Pozdrawiam

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Podobne wpisy:

 1. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #25
 2. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #28
 3. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #29
 4. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #27
 5. Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #30

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.