EduHacker Newsletter

EduHacker Newsletter #4 czyli e-wiedza za darmo i na wynos. Specjalistyczne kursy, e-magazyny, raporty oraz e-booki.

Końcówkę listopada przespałem, zatem najnowszy numer „EduHackera” wypuszczam dopiero w grudniu. W newsletterze znajdziecie listopadowo-grudniową listę najciekawszych kursów internetowych (MOCC), e-magazynów, e-booków, raportów oraz pozostałych e-publikacji dostępnych w sieci za darmo. Tematyka? Na Zachodzie bez zmian – marketing, zarządzanie, design, IT, startupy social media oraz e-commerce.

Dlaczego nie wypuściłem „EduHackera” w listopadzie? Nie, nie obijałem się. Finalizowałem mój pierwszy e-book o najciekawszych lubelskich startupach. Znajdziecie w nim 16 wywiadów z lubelskimi startupowcami oraz innymi super kreatywnymi ludźmi, którzy tworzą nasz miejscowy ekosystem startupowy. E-book lada dzień będzie dostępny do bezpłatnego pobrania. Dam Wam oczywiście od razu znać w osobnej korespondencji, gdy tylko wrzucę go na blog!


Listopadowe i grudniowe inspiracje  

BEZPŁATNE KURSY INTERNETOWE

BEZPŁATNE E-MAGAZYNY


BEZPŁATNE E-BOOKI


BEZPŁATNE RAPORTY


POZOSTAŁE BEZPŁATNE E-PUBLIKACJE


Idea „EduHackera”
W telegraficznym skrócie, w 5 krótkich punktach, przypominam po co i dla kogo odpaliłem newsletter. Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać.

  1. Co konkretnie znajdziecie w newsletterze? Rekomendacje i linki do najnowszych, najciekawszych i bezpłatnych e-kursów typu MOOC (na portalach typu Coursera, Iversity, NovoEx, itp.), e-magazynów, e-booków, raportów, innych publikacji branżowych (np. infografik, prezek na SlideShare, itp.)
  2. Tematyka newslettera? Marketing, PR, zarządzanie, design, IT & Startupy, e-commerce, social media.
  3. Częstotliwość wydawania newslettera? Raz w miesiącu.
  4. Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Zaoszczędzicie czas, bo odwalę za Was reasearch, a przy okazji zwiększycie szansę, że nie ominie Was nic wartościowego.
  5. Jak dołączyć do subskrybentów „EduHacker Newslettera”? Jeżeli chcesz otrzymywać „EduHacker Newsletter” na początku każdego miesiąca na swoją skrzynkę e-mailową, podaj swój adres e-mail, kliknij „Subscribe to the list” i gotowe!

Piąty numer „Eduhackera” dopiero w Nowym Roku, a konkretnie w ostatnim tygodniu stycznia. Trochę awansem już dziś pozwolę sobie życzyć Wam spokojnych i wesołych Świąt. Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia w 2016 roku!

Z wyrazami szacunku

Logo Jacek Lipski

Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Marketer z ponad 15 letnim doświadczeniem. Od 2015 r. niezależny konsultant specjalizujący się w doradztwie strategicznym i marketingowym dla MŚP oraz startupów. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w agencji reklamowej Vena Art w Lublinie oraz w korporacyjnych działach komunikacji marketingowej (Żagiel S.A. w Warszawie) oraz komunikacji wewnętrznej (Vattenfall Distribution Poland w Gliwicach).