Bezpłatne szkolenia i wydarzenia w Lublinie – marketing, social media, IT & startupy. Newsletter #35

Do Świąt coraz bliżej, później Sylwester, więc do podnoszenia kompetencji nikt raczej nie ma głowy. W ostatnim tegorocznym newsletterze podrzucam Wam zatem tylko 2 ostatnie inspiracje grudniowe oraz kilka pierwszych styczniowych.


Po pierwsze, w grudniu polecam Waszej uwadze wystawę Grand Press Photo 2015. Możecie ją obejrzeć w Chatce Żaka do 12 stycznia. Wybieram się na wystawę od dłuższego czasu, więc być może w końcu znajdę właściwą drogę

Po drugie, rekomenduję lekturę pierwszego e-booka o lubelskich startupach, który opracowałem wspólnie z Michałem Korbą z iWishera oraz Łukaszem Fedorowiczem z Mataba.

Lubelskie Startupy 2015


Publikacja „Lubelskie Startupy 2015” to 128 stron oraz 16 wywiadów z twórcami lubelskich startupów oraz ludźmi tworzącymi miejscowy ekosystem startupowy!
E-book jest dostępny do pobrania w systemie „Pay per Tweet”/”Pay per post”. Kliknij w poniższy przycisk, podziel się informacją o e-booku na Facebooku, Twitterze lub Linkedin i pobierz plik bezpłatnie!

 


A już w styczniu…


STYCZNIOWE ZAPOWIEDZI

  • Spotkanie „GameDev Lublin”– 15 stycznia 2016 r.
  • NOWOŚĆ! Spotkanie „FuckUp Nights Lublin” – 21 stycznia 2016 r., Centrum Kultury w Lublinie, start o godz. 20:00. Więcej informacji.
  • „Lub Jam”– 29/31 stycznia 2016 r.


ZAPOWIEDZI NA KOLEJNE MIESIĄCE

  • Spotkanie „Google Developer Group Lublin#2”– 24 lutego 2016 r., pub “U Szewca”, start o godz. 19:00. Motyw przewodni: „Mobilne rewolucje”. Więcej informacji i rejestracja.
  • „Startup Weekend Lublin” – chodzą słuchy, że odbędzie się w kwietniu 2016 r. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona.

Nowy newsletter? Musicie uzbroić się w cierpliwość, ponieważ czeka nas dłuższa przerwa „świąteczno-noworoczna”. Kolejny newsletter ukaże się dopiero 12 stycznia, ponieważ do tego czasu muszę naładować akumulatory oraz zebrać informacje o styczniowych wydarzeniach (na razie, z wiadomych względów, jest spora „posucha”).

Tradycyjnie zapraszam do dołączenia do grona subskrybentów newslettera. Wystarczy podać swój adres e-mail, kliknąć „Subscribe” i gotowe. Na zakończenie życzę Wam oczywiście Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia 12 stycznia!


Spodobał ci się wpis? Doceń autora „lajkiem”!Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów? Zapisz się na newsletter.

Jacek Lipski

Ekspert ds. strategii marketingowych dla MŚP w B&L Consulting. Mentor w AIP Lublin oraz współautor e-booka "Lubelskie Startupy 2015". Poprzednio Social Media & Account Manager w agencji reklamowej Vena Art, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Żagiel S.A, oraz asystent ds. komunikacji wewnętrznej w Vattenfall Distribution Poland. Po godzinach pasjonat "creative writing", polskich kryminałów i koszykówki.